Netflix plánuje v roku 2023 vydať 40 nových hier

Netflix plánuje v roku 2023 vydať 40 nových hier

 

Dôraz na exkluzivity.

Netflix začal pomaly ale isto expandovať do videoherného priemyslu, aj keď sa zatiaľ venuje iba hrám pre smartfóny. Ak máte však Netflix predplatený, tak automaticky získavate aj prístup ku knižnici hier, ktorá sa v roku 2023 dočká celkom príjemného rozšírenia.

Vice-prezidentka Netflixu pre herný sektor Leanne Loombe v blogu prezradila, že Netflix má v súčasnosti vo vývoji 16 first-party hier a 70 ďalších hier od externých vývojárov, pričom až 40 z nich by malo prísť k hráčom ešte v priebehu roka 2023, takže celkový počet hier v Netflixe by mal koncom tohto roka dosiahnuť 95.

„Tento rok budeme pokračovať v budovaní nášho portfólia - a to znamená nové hry každý mesiac. Členovia objavia skvelé hry od nezávislých štúdií, oceňované hity, RPG, príbehové dobrodružstvá, logické hry a všetko medzi tým, a aby sme vám tieto hry priniesli, spolupracujeme s poprednými svetovými štúdiami.“

Medzi týmito hrami nájdeme napríklad Mighty Quest: Rogue Palace od Ubisoftu (hra príde 18. apríla), mobilná Assassin’s Creed hra a v januári v službe vyšla hra Valiant Hearts: Coming Home.

Okrem toho chystá Netflix aj pokračovanie jednej zo svojich najhrávanejších hier, Too Hot to Handle: Love is a Game, v roku 2024 to bude nová Monument Valley hra a v ranom štádiu vývoja je aj nová hra od Super Evil Megacorp (Vainglory, Catalyst Black).

Zdroj: Netflix

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk