Akcia MSI "Späť do školy" je späť: špeciálna ponuka výnimočných notebookov na prácu a zábavu

Už sa to blíži, zasadnúť po dvojmesačných prázdninách opäť do školských lavíc nemusí byť práve vzrušujúce a človek by si rád doprial ešte mesiac voľna na sebavedomejší oddych. Koniec koncov, vždy je na čo sa tešiť, či už sú to spolužiaci alebo získavanie nových informácií.

ROG Ally - Nový vyzývateľ na trhu s mobilnými konzolami

Každý rok, prvého apríla musia byť hráči a milovníci technológií naozaj opatrní. Veľa spoločností totiž v tento dátum vydáva reálne vyzerajúce tlačové správy alebo videá, prezentujúce dych berúce zariadenia a iné novinky, len aby následne priznali, že išlo len o žart a nič prelomové sa nekoná. Preto bolo množstvo ľudí nadmieru skeptických, keď od spoločnosti ROG prišli správy o novej prenosnej konzole, plánujúcej konkurovať obľubenému Steam Decku a produktom od spoločností Ayaneo, či GPD.

Mercusys predstavuje rýchly meshový systém Halo H90X s Wi-Fi 6

Výrobca sieťových zariadení Mercusys predstavuje úplne nový mesh systém Halo H90X s podporou dvojpásmovej Wi-Fi 6 a prenosom dát o kombinovanej rýchlosti až 6 000 Mb/s. Sada dvoch alebo troch spolupracujúcich jednotiek dokáže spoľahlivo pokryť vysokorýchlostným internetom priestor celej domácnosti alebo menšej firmy, pričom eliminuje aj “mŕtve miesta”bez toho, aby boli potrebné káble alebo extendery. Užívateľsky príjemné riešenie nevyžaduje akékoľvek prepínanie siete na zariadeniach, jednotky totiž vytvárajú jednotnú sieť bez potreby meniť heslo.

Dve tisícky účastníkov v slovenskej originálnej kyberbezpečnostnej hre

Do národnej kyberbezpečnostnej súťaže CyberGame sa po prvom mesiaci registrovalo viacej ako dvetisíc účastníkov. Druhý ročník súťaže sa sústreďuje na hľadanie talentov pre oblasť kybernetickej bezpečnosti bez rozdielu veku a preto oslovuje programátorov od študentov stredných škôl až po skúsených profesionálov.

Ďalšie články...

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk