Cooler Master vydal PC skriňu MasterCase SL600 Black Edition

Cooler Master vydal PC skriňu MasterCase SL600 Black Edition

Cooler Master uvádza pri príležitosti prvého výročia obľúbenej série SL model MasterCase SL600. Počítačová skriňa často označovaná za najlepšiu pre svoje vlastnosti chladenia najmä grafických kariet sa vracia v novom čiernom prevedení.

Od vzniku MasterCase SL600 sa napriek všetkým oceneniam, pozitívnym užívateľským recenziám a veľkej chvále staviteľov počítačov hojne objavovala otázka, kedy bude uvedená čierna verzia. Dokonca tieto žiadosti plynuli od samotných zamestnancov Cooler Master, ktorí neustále tlačili na tím vývojárov a tak jej vznik bol doslova nevyhnutný. Pri ukážke na veľtrhu Computex 2019 sa tento tlak násobne zvýšil a jedinou otázkou teda zostávalo, kedy? S blížiacim sa prvým výročím a sviatkom Halloween sa tento termín stal ideálnym.

Čierna edícia nahrádza originálny vzhľad a prináša zlovestnejší dizajn s čiernym pieskovaným povrchom. Cooler Master MasterCase SL600 Black Edition ponúka dômyselný layout a stáva sa symbolom výročia jedného roka, kedy nová rada priniesla premyslený a efektívny prietok vzduchu.

Hlavnými prednosťami sú:

  • MasterCase SL600 Black Edition - Čierny dizajn je tvorený kvalitným pieskovaným povrchom na hliníkových paneloch.
  • Vertikálny komínový efekt - 200mm ventilátory umiestnené na spodnej strane podporujú a zefektívňujú prirodzené prúdenie teplého vzduchu nahor.
  • Technológia redukujúca hluk - Konštrukcia panelov potláča prenikanie hluku. Dva 200mm ventilátory poháňajú väčší objem vzduchu v porovnaní s menšími ventilátormi a to pri nižších otáčkach. Zároveň ich je možné ovládať pomocou posuvníka na prednom I/O paneli.
  • Otočný PCI rámček - PCI rámček s možnosťou otočenia o 90 stupňov poskytuje jedinečnú príležitosť na usadenie grafických kariet do vertikálnej polohy alebo vo väčšej vzdialenosti od bočného skleneného panelu.
  • Univerzálne rámčeky pre disky - Model MasterCase SL600 Black Edition disponuje univerzálnymi rámčekmi pre umiestnenie SSD, HDD, vodnej pumpy či zásobníka na chladiacu kvapalinu. Tieto rámčeky možno pripevniť do ľubovoľnej pozície vo vnútri skrine vrátane pozície za predným panelom alebo na spodnom rámčeku pre ventilátory.
  • Pokročilý I/O panel - Snímač priblíženia automaticky spustí podsvietenia USB portov pre ľahkú dostupnosť v tme. Panel sa tiež dočasne rozsvieti pred automatickým vypnutím počítača. I/O panel ponúka porty USB 3.1 (Gen 2) Type-C, štyri štandardné USB, posuvník pre ovládanie rýchlosti otáčok ventilátorov, jeden 3,5mm headset jack konektor pre vedenie signálu zvuku a mikrofónu dohromady a jeden dedikovaný 3,5mm jack konektor pre mikrofón.

Cena a dostupnosť: Cooler Master MasterCase SL600 Black Edition bude dostupný od 15. novembra 2019 za odporúčanú koncovú cenu 209 euro.

Zdroj: Cooler Master

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk