Canon predstavuje nové multifunkcie v radoch i-SENSYS a MAXIFY

Canon predstavuje nové multifunkcie v radoch i-SENSYS a MAXIFY

Canon predstavil najnovšie prírastky v produktových radoch multifunkčných zriadení i-SENSYS a MAXIFY, vrátane prvého modelu MAXIFY s technológiou dopĺňania atramentu MegaTank.

Nároky zákazníkov a pracovných prostredí sa vyvíjajú a spoločnosť Canon sa snaží firmám pomôcť prispôsobiť sa novej situácii čo najrýchlejšie. Modely i-SENSYS MF832Cdw, MAXIFY GX6040 a GX7040 sú zamerané na produktivitu, spoluprácu a úspornosť. Sú ideálnym spoločníkom pre široké spektrum spôsobov využitia v rozličných pracovných prostrediach. S najnovšími prírastkami v rozsiahlej ponuke spoločnosti Canon majú spoločnosti a používatelia istotu, že nájdu výkonné a prispôsobiteľné riešenia podľa svojich potrieb - pre zamestnancov pracujúcich z domu, malé kancelárie aj zdieľané pracovné priestory.

Podpora produktivity

Malé kancelárie a zdieľané priestory sú stále bežnejšie, pričom firmy potrebujú všetky funkcie najvyšších modelov aj pre ten najmenší možný počet používateľov. Multifunkcia i-SENSYS MF832Cdw tomuto trendu vychádza v ústrety a rozširuje obľúbenú produktovú radu Canon i-SENSYS o špičkový farebný laserový model s tlačovými výstupmi na profesionálnej úrovni. Dokáže tlačiť farebne rýchlosťou až 38 strán za minútu a skenovať rýchlosťou až 150 obrazov za minútu. Ide o najrýchlejšie zariadenie tohto radu, vhodné pre tlač a skenovanie vo veľkých objemoch. Maximálna kapacita zásobníkov papiera je 2300 listov, takže používatelia nemusia tráviť toľko času dopĺňaním. Na prehľadnej dotykovej obrazovke s uhlopriečkou 17,8 cm sú k dispozícii rôzne užitočné funkcie a možnosti prispôsobenia. Vďaka podpore formátov A4, A5, A5R a A6 je zariadenie i-SENSYS MF832Cdw pripravené pre nasadenie v rôznych malých kancelárskych prostrediach.

Dvojica atramentových multifunkcií MAXIFY GX6040 a GX7040 v kompaktnom prevedení ponúka rýchle kopírovanie a skenovanie spolu s tlačou kancelárskej kvality, a to vďaka systému štyroch pigmentových atramentov. Ako prvé zariadenia v tomto rade ponúkajú technológiu dopĺňania zásobníkov atramentu označovanú ako MegaTank. Vyznačujú sa ľahšiou údržbou a jednoduchším ovládaním pomocou prispôsobiteľného dotykového LCD displeja s uhlopriečkou 6,9 cm. Veľký objem tlače až 14 000 strán na jednu sadu farebných atramentových nádobiek a zásobník papiera s kapacitou až 600 listov znižujú dobu nevyhnutných odstávok na minimum.

Jednoducho používateľom vymeniteľný zásobník odpadového atramentu zároveň obmedzuje nutnosť odosielať tlačiareň do servisu. Obe zariadenia MAXIFY teraz podporujú široké spektrum kancelárskych tlačových médií, od obálok až po plagáty dlhej 1,2 m. Spoločnosť Canon tým potvrdzuje svoju zásadu, že technika má byť o krok vpred pred potrebami zákazníkov. Vďaka tomu sú nové modely MAXIFY GX s možnosťou dopĺňania atramentu vhodné pre viacero odvetví, kde sú potrebné kompaktné tlačové zariadenia pre použitie v menšom zdieľanom priestore, vrátane maloobchodu, zdravotníctva, školstva, nehnuteľností a pohostinstiev.

Spolupracujte nech ste kdekoľvek

S ohľadom na postupný prechod na hybridné pracovné prostredie musia kancelárske zariadenia umožňovať spoluprácu aj používateľom, ktorí nie sú fyzicky prítomní na pracovisku. Všetky nové modely, i-SENSYS MF832Cdw aj MAXIFY GX6040/GX7040, ponúkajú smart pripojenie spolu so vzdialeným monitoringom, správou a obsluhou. Používatelia i-SENSYS MF832Cdw môžu tlačiť, skenovať, kopírovať, pripájať sa ku cloudovým službám pomocou aplikácie Canon PRINT Business a využívať kompatibilitu s technológiami AirPrint a Mopria.

Multifunkcia i-SENSYS MF832Cdw je kompatibilná aj so službou Universal Print spoločnosti Microsoft, ktorá poskytuje jednoduchú a bezpečnú cloudovú tlač a efektívnejší proces spracovania dokumentov. Nové zariadenie je vybavené radom bezpečnostných funkcií, vďaka ktorým je vhodné aj pre prostredia so zvýšenými nárokmi na bezpečnosť ako je bankovníctvo, zdravotníctvo a finančné služby. Riešenie McAfee Embedded Control neustále sleduje možné hrozby v zariadení, ktorým následne dokáže predísť.

Bezkonkurenčne nízke náklady na tlač

Spoločnosti všetkých veľkostí dnes fungujú s obmedzenými rozpočtami a potrebujú, aby sa investície do tlačových zariadení vyplatili ešte viac než predtým. Spoľahlivé a energeticky šetrné multifunkcie Canon maximálne optimalizujú využitie spotrebného materiálu a papiera v každej situácii. Funkcia plánovaného vypnutia i-SENSYS MF832Cdw navyše zaisťuje úspornú prevádzku zariadenia.

Používateľom atramentových zariadení MAXIFY, ktorí plánujú tlačiť vo veľkom objeme, ponúka technológia zásobníkov s doplňovaním atramentu Canon MegaTank úsporné riešenie pre spoľahlivú tlač. Pri porovnaní technológie Canon MegaTank s 10 najpredávanejšími atramentovými a laserovými tlačiarňami je možné docieliť až 85% úspory celkových nákladov na vlastníctvo a prevádzku zariadenia.

Nízka spotreba na jednu stranu výtlačku a atramentové nádržky s vysokou výťažnosťou výrazne znižujú potrebu častého doplňovania atramentov. Ekonomický režim znižuje spotrebu atramentu a umožňuje vďaka 50% zvýšeniu výťažnosti oproti štandardným tlačovým režimom vytlačiť až 21 000 strán. Nižšia energetická náročnosť atramentového zariadenia znamená zníženú spotrebu energie a celkovo nižšie prevádzkové náklady.

Hlavné funkcie a vlastnosti multifunkcie i-SENSYS:

 • Tlač a kopírovanie rýchlosťou 38 strán/min., Skenovanie až 150 obrazov/min.
 • Intuitívnejšia dotyková obrazovka s uhlopriečkou 17,8 cm
 • Novo podpora formátu A6
 • Zvýšená kapacita zásobníka papiera na 2300 listov
 • Pamäť 2 GB
 • Technológia tonerových zásobníkov všetko v jednom s veľkou kapacitou.
 • McAfee Embedded Control.

Hlavné funkcie a vlastnosti multifunkcií MAXIFY GX Series:

 • Tlač rýchlosťou 24 strán/min. čiernobielo a 15,5 strán/min. farebne
 • Technológia MegaTank doplniteľných zásobníkov pigmentového atramentu
 • Výťažnosť až 14 000 strán z jednej plnej sady farebných atramentov
 • Automatický podávač na 50 listov s obojstranným skenovaním jedným priechodom u MAXIFY GX7040
 • Celková kapacita 350 listov bežného papiera (GX6040), kapacita 600 listov bežného papiera (GX7040)
 • Podpora WiFi novo aj 5 GHz, Ethernet a USB
 • Užívateľsky vymeniteľný zásobník odpadového atramentu pre minimalizáciu servisných úkonov.
Zdroj: Canon

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk