Zažite pohodlné hranie s ultraľahkým headsetom Razer Kraken V3 X

Zažite pohodlné hranie s ultraľahkým headsetom Razer Kraken V3 X

Razer predstavil hernú náhlavnú súpravu Razer Kraken V3 X. Tá si berie príklad z najpredávanejšej súpravy Razer Kraken X a je navrhnutá pre dlhodobé používanie a vyššie pohodlie. Ešte lepšiu atmosféru zaisťujú zdokonalené zvukové meniče a o všestranný herný zážitok sa stará RGB podsvietenie Razer Chroma.

Slúchadlá Razer Kraken V3 X prinášajú vďaka priestorovému zvuku 7.1 a 40mm zvukovým meničom Razer Triforce, ktorých patentovaný dizajn bol prvýkrát predstavený v esportovej rade náhlavných súprav Razer BlackShark V2, špičkový a realistický zvuk.

Hyperčistý kardioidný mikrofón v náhlavnej súprave zaisťuje jasnú komunikáciu v hre, bez toho aby dochádzalo k rušeniu. Hráči si budú aj pri dlhých herných maratónoch užívať pohodlie a to vďaka ľahkej, len 285 g vážiacej súprave s hybridnou výstelkou krytmi uší vankúšikov z látky a pamäťovej peny.

Razer Kraken V3 X je cenovo najdostupnejšou náhlavnou súpravou, ktorú značka Razer ponúka. Využíva RGB podsvietenie Razer Chroma, patentovaný systém technológie RGB osvetlenia s viac ako 16,8 miliónmi farieb, ktorý hráčom umožňuje upraviť si podsvietenie náušníkov a prehĺbiť si tak zážitok z hrania.

Razer Kraken V3 X je už dostupný na Razer.com a tiež u autorizovaných predajcov za 79,99 € (odporúčaná maloobchodná cena).

Zdroj: Razer, YouTube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk