Creative prináša nové USB audio zariadenia

Creative prináša nové USB audio zariadenia

Najnovšie hybridné bezdrôtové holografické USB slúchadlá SXFI AIR GAMER ponúkajú USB audio bez oneskorenia pre hry a filmy, bezdrôtové audio pre hudbu a sprievodcov hovorov a najnovší herný USB DAC a zosilňovač Sound Blaster GC7 je vybavený plne programovateľnými tlačidlami a Super X-Fi pre intuitívny a pohlcujúci herný zážitok.

Creative SXFI AIR GAMER

Vďaka pripojeniu Bluetooth 5.0 a USB-C ponúkajú SXFI AIR GAMER používateľom to najlepšie z oboch svetov - bezdrôtový pôžitok z hudby, filmy a hry bez oneskorenia po pripojení k PC alebo konzole. Dodávajú sa tiež s množstvom sprievodcov, ktorí zlepšujú hlasovú komunikáciu, či už v hrách, pracovných konferenčných hovoroch alebo online hodinách. Medzi ďalšie funkcie patrí intuitívne dotykové ovládanie na náušníku, mikrofón CommanderMic s profesionálnou čistotou a zvukový profil SXFI BATTLE Mode, ktorý poskytuje optimálny zážitok vášnivým hráčom. Je vybavený vystuženým kevlar USB káblom pre väčšiu odolnosť a plyšovými nadštandardnými náušníkmi pre dlhodobejšie pohodlie.

Skvelé pre filmy a hudbu, ešte lepšie pre hry

SXFI AIR GAMER, navrhnuté s vysoko kvalitnými 50 mm neodymovými meničmi, poskytujú bohaté a živé detaily s mimoriadnou čistotou a výkonné basy pre pohlcujúci zážitok poháňaný technológiou Super X-Fi, ocenenou technológiou, ktorá dodáva holografický zvuk vo vysokom rozlíšení, akoby bol v slúchadlách nainštalovaný špičkový systém viacerých reproduktorov. Tieto hybridné bezdrôtové USB slúchadlá tiež obsahujú nový režim SXFI BATTLE Mode, špeciálne navrhnutý zvukový profil, ktorý ponúka lepší herný zážitok pre používateľov s presnými zvukovými podnetmi, projekciou na diaľku a smerovosťou, aby poskytli hráčom výhodu pri hraní FPS hier.

Sprievodcovia hlasových technológií

SXFI AIR GAMER, vybavený najnovším CommanderMic, ktorý predvádza jedinečný akustický dizajn s integrovaným pop filtrom a technológiou SXFI inPerson Microphone Technology, ponúka lepšie potlačenie hluku a zosilnenie snímania hlasu pre jasnejšiu a lepšiu komunikáciu. Vďaka zvukovej realite Super X-Fi je to tiež ideálny headset pre pracovné konferenčné hovory a e-learning doma, pričom sa používatelia môžu cítiť, ako keby sa spolu s druhou stranou nachádzali v tej istej miestnosti.

Svoju premiéru má úplne nová technológia GamerChat, ktorá umožňuje používateľom zažiť holografické zvukové efekty Super X-Fi nielen pre hranie, ale aj pre rozhovory cez Bluetooth. Vďaka tejto funkcii môžu používatelia súčasne prijímať prichádzajúce hovory bez toho, aby si museli zložiť slúchadlá a mohli byť schopní skočiť späť do deja bez prerušenia hrania. Funguje dobre aj s hernými platformami, ako je Nintendo Switch, ktoré zvyčajne nepodporujú hernú komunikáciu.

Pre celodenné pohodlie

SXFI AIR GAMER sú vybavené novými náušníkmi z proteínovej kože, ktoré sú na dotyk plyšové, a zvyšujú úroveň komfortu o niekoľko stupňov od predchádzajúcich modelov. Tieto náušníky sú perforované pre lepšiu priedušnosť a majú nadimenzovaný väčší priestor pre uši a lepšie tlmenie. Toto všetko pomôže znížiť opotrebovanie slúchadiel, a to aj pri dlhých hodinách používania.

Hojnosť príslušenstva: SXFI AIR GAMER sa dodáva s:

  • USB-C kábel vystužený kevlarom na mieru, starostlivo prepracovaný pre väčšiu odolnosť a pevnosť
  • 3,5 mm line-in kábel, ktorý umožňuje používateľom pripojiť sa k akémukoľvek pôvodnému zdroju zvuku a vylepšiť ho o technológiu Super X-Fi
  • CommanderMic, hlavne pre hry a konferenčné hovory
  • NanoBoom mikrofón ako alternatíva k dlhšiemu CommanderMic
  • Adaptér USB-C na USB-A je tiež súčasťou balenia pre pripojenie k starším zariadeniam USB-A

Vďaka prepracovanému dizajnu, pohodliu, vynikajúcej zvukovej kvalite a všestrannému pripojeniu má Creative SXFI AIR GAMER všetko, čo majú mať ideálne univerzálne slúchadlá pre hranie hier, hudbu a filmy, ako aj pracovné konferenčné hovory a e-learning.

Cena a dostupnosť: Creative SXFI AIR GAMER má cenu 139,99 EUR a sú k dispozícii na stránke Creative.com.


Sound Blaster GC7

Používatelia môžu jednoducho ovládať hru intuitívnym ovládaním jednou rukou a plne programovateľnými tlačidlami a vychutnať si ocenené technológie Super X-Fi a Sound Blaster na doteraz najkomplexnejšej externej zvukovej karte Creative. Sound Blaster GC7 ponúka väčšie pohodlie a kontrolu nad hrou pomocou intuitívneho ovládania jednou rukou a plne prispôsobiteľných tlačidiel.

Plne prispôsobiteľné pomocou rýchleho a intuitívneho ovládania

Sound Blaster GC7 je ergonomicky navrhnutý pre jednoduché použitie - s intuitívnym ovládaním jednou rukou môžu hráči ľahko a bez problémov upravovať nastavenia a sústrediť sa na hru, vďaka čomu získajú rozhodujúce víťazstvo. Dodáva sa tiež so štyrmi plne programovateľnými tlačidlami, ktoré umožňujú používateľom programovať skratky podľa svojich predstáv - napríklad spustenie rýchlych manévrov počas priameho prenosu bude hračka bez toho, aby ste sa museli trápiť nad konkrétnymi ovládacími prvkami. Toto slúži ako užitočná funkcia pre streamerov aj tvorcov obsahu, aby mohli pohodlne ovládať hru bez prerušenia hrania.

Používatelia si tiež môžu prispôsobiť tlačidlá svojimi preferovanými zvukovými profilmi pre hranie hier, filmy a hudbu priamo počas hry. Používatelia môžu tiež prispôsobiť farbu osvetlenia RGB na ovládacích gombíkoch podľa svojich predstáv.

To najlepšie z oboch svetov so Sound Blaster Acoustic Engine a Super X-Fi

Sound Blaster GC7, vybavený oceňovanou technológiou zvuku Sound Blaster od spoločnosti Creative a holografiou slúchadiel Super X-Fi, neprináša používateľov iba na bojisko v hrách; tiež im ponúka obrovskú výhodu oproti súperom. Pri používaní reproduktorov si môžu používatelia vychutnať vylepšenia zvuku Sound Blaster, ako napríklad Crystalizer a Smart Volume, prostredníctvom balíka Acoustic Engine, ktorý bol doladený viac ako 30 ročnými skúsenosťami so spracovaním zvuku, aby získali to najlepšie - rozsah Sound Blaster. Režim Scout sa navyše zameriava na detekciu prostredníctvom vylepšených zvukových signálov, ktoré zvýrazňujú každý pohyb, ktorý sa práve deje. Či už je to zvuk nepriateľov, ktorí nabíjajú svoje zbrane, alebo tie najmenšie kroky, Scout Mode zosilní podnety, takže používatelia zostanú vždy o krok pred svojimi protivníkmi.

Super X-FI pri používaní slúchadiel ponorí používateľov do hyperrealistickej zvukovej holografie, ktorá vytvorí rovnakú rozsiahlu zvukovú kulisu ako systém s viacerými reproduktormi. Nový režim Super X-Fi SXFI BATTLE Mode navyše dáva používateľom náskok v hre, pretože poskytuje realistické zvukové podnety, ktoré zvýrazňujú nielen smer, ale aj vzdialenosť. Používatelia potom môžu s presnosťou určiť polohu nepriateľov a získať tak potrebnú konkurenčnú výhodu, aby dosiahli víťazstvo. Sound Blaster GC7 je DAC audiofilnej triedy, ktorý ponúka nižšiu úroveň šumu, nižšie skreslenie a zreteľnejšie jednotlivé zvukové efekty. Používatelia môžu tiež streamovať pri 24-bitovom / 192 kHz prehrávaní PCM a môžu podporovať až 7.1 virtuálny priestorový zvuk v slúchadlách aj reproduktoroch spolu s dekódovaním Dolby Digital pre filmový zvukový zážitok pri hraní hier, ako aj pri filmoch a hudbe.

Lepšie komunikujte, viac vyhrávajte

Herné chaty sú tiež hladké a bezproblémové s GameVoice Mix. Používatelia môžu ľahko upravovať hlasitosť chatu a hlasitosť hry pomocou vhodne umiestneného rolovacieho kolieska, aby mohli pohodlne chatovať so svojimi spoluhráčmi bez narušenia hry.

Všetko je pripojené

Sound Blaster GC7 je intuitívne ľahko nastaviteľný a kompatibilný s rôznymi platformami - od PC, Mac po PS5, PS4 a Nintendo Switch. Spolu s ľahkým prístupom k ovládacím prvkom, vynikajúcim zvukovým výkonom a špičkovými funkciami má Sound Blaster GC7 všetky predpoklady dokonalého herného zvukového spoločníka pre každého vášnivého hráča, začínajúceho tvorcu obsahu alebo streamera.

Cena a dostupnosť: Sound Blaster GC7 má atraktívnu cenu 149,99 EUR a je k dispozícii na Creative.com.

Zdroj: Creative, YouTube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk