Reproduktor v tvare knihy? Aj taký je Beosound Emerge od Bang & Olufsen

Reproduktor v tvare knihy? Aj taký je Beosound Emerge od Bang & Olufsen

Bang & Olufsen predstavil Beosound Emerge navrhnutý Benjaminom Hubertom z Design Agency LAYER, domáci reproduktor so štíhlou siluetou, ktorý poskytuje bohaté a silné zvukové zážitky vhodné do každého priestoru.

Vytvorený s vášňou pre hudbu, dizajn a remeselné spracovanie, Beosound Emerge predstavuje dokonalú rovnováhu medzi elegantnou krásou interiérového objektu v kombinácii s technickým výkonom reproduktora, ktorý je navrhnutý pre dlhú životnosť.

NEČAKANE TENKÝ, PREKVAPIVO VÝKONNÝ

Beosound Emerge, navrhnutý v spolupráci s Benjaminom Hubertom zo zážitkovej dizajnérskej agentúry LAYER, je všestranný reproduktor inšpirovaný kompaktným tvarom knihy. Štíhla sochárska štruktúra je typická pre policový reproduktor, ktorý je navrhnutý tak, aby bez problémov zapadol kdekoľvek v domácnosti, či už je diskrétne zastrčený alebo zreteľne vystavený. Podobnosť Beosound Emerge s interiérovým predmetom bola vytvorená na rozšírenie zvuku bez toho, aby zaberal miesto. Umožňuje mu tak bezproblémovú integráciu popri knihách a iných domácich predmetoch. Bočné panely sa ovíjajú okolo reproduktora ako obal knihy, zatiaľ čo predná strana reproduktora je označená logom spoločnosti Bang & Olufsen rovnako, ako je na chrbte knihy uvedené meno autora.

Beosound Emerge Gold Tone využíva hmatové a teplé materiály inšpirované obytnými interiérmi a má kryt z dubového dreva, ktorý sa obopína okolo tkaného textilu Kvadrat na chrbte. Balotinou tryskaný hliník, eloxovaný v zlatom tóne, vizuálne uzemňuje reproduktor v luxuse a je esteticky príjemný z každého uhla vďaka zúženej siluete. Kryt reproduktora je možné zvoliť aj v povrchovej úprave z čierneho antracitového hliníka vysokej kvality s mriežkou v perleťovom odtieni. Polymérové bočné panely majú zvislý zvlnený vzor, ktorý zdôrazňuje tenké línie reproduktora. Tento prístup s citlivými materiálmi zmierňuje technológiu a zdôrazňuje odhodlanie spoločnosti Bang & Olufsen venovať sa remeselnému vyhotoveniu.

Požívateľské rozhranie Beosound Emerge je intuitívne začlenené do hornej časti reproduktora. Tlačidlá sa dajú aktivovať jemným dotykom, kde môžu používatelia pozastaviť hudbu a zmeniť skladbu, alebo ľahko získať prístup k obľúbeným rozhlasovým staniciam a playlistom. Úprava hlasitosti je jedinečný zážitok, ktorý umožňuje nastavenie kruhového pohybu nahor alebo nadol pre plynulú a zmyslovú interakciu.

PLNÝ ROZSAH, ULTRA ŠIROKÝ ZVUK

Oddanosť spoločnosti Bang & Olufsen vytvárať domáci reproduktor inšpirovaný interiérovými predmetmi vyústila do jedinečnej konfigurácie reproduktora, ktorá umožňuje plnohodnotný zvukový zážitok zo štíhlej formy. Na dosiahnutie tejto úrovne akustickej kvality dizajnéri úzko spolupracovali s akustickými inžiniermi spoločnosti Bang & Olufsen.

37 mm reproduktor pre stredný rozsah je pripevnený pod uhlom, aby sa zachoval úzky dizajn systému Beosound Emerge, ktorý vydáva zvuk spredu spolu s 14 mm výškovým reproduktorom s mäkkou kupolou. Výstup 100 mm basového reproduktora s bočným výstupom je vedený do zadnej časti reproduktora. Výsledkom je zvukový rozptyl dostatočne široký na to, aby vyplnil miestnosť zvukom. Nízkofrekvenčný rozsah je vylepšený zabudovanou technológiou aktívnej kompenzácie miestnosti, ktorá prispôsobuje zvukový dizajn umiestneniu reproduktora vo vašej miestnosti a zaisťuje tak bezchybný zvukový zážitok v každom prostredí počúvania.

Cena a dostupnosť: Beosound Emerge vo vyhotovení Zlatý tón je dostupný od (RRP 749 EUR/669 GBP/5599 DKK). Čierny antracit je dostpný od (RRP 599 EUR / 539 GBP / 4499 DKK). Obe farebné vyhotovenia sú dostupné online a v Bang & Olufsen obchodoch vo vybraných európskych krajinách od 15. apríla 2021. Globálnu dostupnosť očakávame od jesene 2021.

Technické špecifikácie:

 • Rozmery produktu D x V x H
  25.5 x 16.5 X 6.7 cm
 • Hmotnosť
  1.38 Kg
 • Meniče
  1 x 4” basový reproduktor
  1 x 1.45” stredový reproduktor
  1 x 0.6” výškový reproduktor
 • Zosilňovače
  Non-clipped max. (W)1 ×60 W triedy D pre basový reproduktor
  1 ×30 W triedy D pre stredný rozsah
  1 ×30 W triedy D pre výškový reproduktor
 • Frekvenčný rozsah
  45 -22000 Hz
 • Spotreba energie
  Normálne používanie:15 Wattov
  Stand-by so sieťovým pripojením: 4,5 Wattu
 • Zdroj napájania
  90 -240 V, 50/60Hz
 • Podmienky používania
  Teplota: 10-40°C
  Vlhkosť: 30-95%
 • Možnosti
  Aktívna kompenzácia miestnosti
  Beosonic
  Bang & Olufsen Rádio
  Ladenie cez Google Asistenta Bluetooth
  Line-in/optický vstup
  Google Asistent
  Airplay 2
  Chromecast
 • Bezdrôtové siete
  Dual band WLAN 2.4 & 5 GHz
  IEEE 802.11 b/g/a/n/ac
  Bluetooth 5.0
 • Mikrofóny
  Áno
 • Pripojenia
  1 x Ethernet 10/100 Mbit
  1 x Line-in/ Optical combi-jack
  1 x Napájanie cez USB-C
  1 x Servisný port cez micro USB
 • Multiroom
  Multiroom technológie Apple AirPlay2 a Chromecast Multiroom sú integrované a pripravené pre vás, aby ste mohli vytvoriť zostavu prepojených reproduktorov s Beosound Emerge
Zdroj: Bang & Olufsen

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk