Fitbit predstavuje náramok pre zdravie a kondíciu Fitbit Luxe

Fitbit predstavuje náramok pre zdravie a kondíciu Fitbit Luxe

Doteraz najvýraznejší smart náramok spoločnosti Fitbit ponúka nádherný, pohodlný a všestranný dizajn. Nechýba ani široká ponuka remienkov k zakúpeniu, vrátane tých, ktoré vznikli v spolupráci s klenotnícku spoločnosťou Gorjana.

Fitbit predstavil nový smart náramok Fitbit Luxe, ktorý si zamilujú všetci priaznivci módy. Fitbit Luxe mimo svoj luxusný dizajn ponúkne široké spektrum funkcií pre celkový prehľad o zdraví a kondícii. V ponuke nechýbajú motivačné funkcie, ktoré pomôžu udržiavať zdravý životný štýl aj v tejto neľahkej dobe. Medzi tie patria nástroje pre zvládanie stresu, automatické zaznamenávanie aktivít a monitorovanie spánku. Šikovný náramok tiež poskytuje prístup ku kľúčovým informáciám o celkovom zdraví prostredníctvom funkcie Zdravotné metriky, ktorá je dostupná v rámci Fitbit aplikácie pre chytré telefóny. Vďaka tejto funkcii je možné sledovať napríklad zvýšenú hladina stresu, nadmernú únava alebo potenciálne príznaky choroby.

Pri zakúpení Fitbit Luxe získajú zákazníci šesťmesačné skúšobné obdobie služby Fitbit Premium, ktorá poskytuje hlbšiu analýzu nameraných dát. Fitbit Luxe je krásny a elegantný šikovný náramok s farebným dotykovým displejom a výdržou až 5 dní na jedno nabitie. Je univerzálnym zariadením pre každú príležitosť a dostatočne pohodlný pre nosenie 24/7. Svoj štýl môžu zákazníci vyjadriť vďaka veľkej ponuke dodatočných remienkov, vrátane luxusného remienku od klenotníckej spoločnosti Gorjana.

Zvládanie stresu pre lepšie celkové zdravie

Fitbit Luxe prináša nástroje pre zvládanie stresu prvýkrát aj do portfólia chytrých náramkov Fitbit. Cieľom je psychicky podporiť ešte viac ľudí na svete bez ohľadu na to, či preferujú chytré hodinky alebo chytré náramky. Pred pandémiou prežíval jeden z troch respondentov značné obavy alebo stres. Počas pandémie sa počet ľudí, ktorí zažívajú stres, zvýšil o 50%. Funkcia Skóre zvládania stresu, ktorá je teraz dostupná pre Fitbit Luxe a všetky ďalšie zariadenia Fitbit s monitorovaním srdcového tepu, poskytuje denné hodnotenie schopnosti ľudského tela zvládať stres na základe nameranej aktivity, spánku a srdcového tepu.

So službou Fitbit Premium získajú predplatitelia rad podrobných štatistík. Medzi tie patrí podrobný rozpis Skóre zvládania stresu s dopadom fyzickej aktivity na schopnosť tela zvládať stres, spánkové vzorce, ktoré poskytujú informácie ako spánok a nočný nepokoj ovplyvňujú zvládanie stresu. Nechýba ani možnosť sledovať, či autonómny nervový systém vykazuje známky stresovej reakcie "bojuj alebo uteč" na základe nameranej srdcovej aktivity. Členovia Fitbit Premium sa môžu tiež tešiť na rad cvičení, ktoré pomôžu podniknúť kroky na zvládnutie stresu.

Pokročilé nástroje pre lepšie zdravie

Fitbit Luxe poskytuje svojim užívateľom širokú škálu funkcií pre zdravie a zdravý životný štýl. Pomocou funkcie Zdravotné metriky v aplikácii Fitbit pre chytré telefóny môžu sledovať potenciálne príznaky chorôb, informácie o dychovej frekvencii, variabilitu srdcového tepu, kľudovú tepovú frekvenciu a čoskoro tiež teplotu povrchu tela a okysličenie krvi (SpO2). Pre svoj štíhly a elegantný vzhľad možno náramok nosiť navyše po celý deň aj noc a sledovať tak svoje spánkové fázy. Nechýba ani funkcia Spánkového skóre pre ešte lepšie pochopenie významu spánku. Samozrejmosťou je počítanie spálených kalórií a sledovanie 20 rôznych športových aktivít.

Pre lepšie sledovanie zabehnutej a ušlej trasy možno využiť pripojenie k GPS telefónu. Funkcia Minúty v aktívnej zóne je potom novým štandardom merania aktivity. Odporúčaným týždenným cieľom je 150 minút v aktívnej zóne a tieto minúty sú získavané na báze rôznej intenzity cvičenia. Novinkou je potom funkcia Google Fast Pair pre čo najjednoduchšie párovanie s telefónom.

Fitbit Luxe sa pýši jedinečným dizajnom s jemnými tvarmi a puzdro náramku je vyhotovené z nerezovej ocele, ktoré sa vďaka využitiu inovatívnej metódy vstrekovania kovov pýši vysoko lesklým povrchom. Výsledkom je dychberúci celok, ktorý bude žiariť na každom zápästí a zároveň monitorovať zdravie a aktivitu po celý deň. Široká je aj ponuka remienkov, ktoré je možné zakúpiť zvlášť. Okrem šperkárskeho skvostu spoločnosti Gorjana nechýbajú v ponuke klasické silikónové remienky, remienky z prémiovej Horween kože, nerezovej ocele a tkaných materiálov.

Cena a dostupnosť: Fitbit Luxe možno predobjednávať od dnešného dňa na stránkach Fitbit.com. Pri vybraných českých i slovenských predajcov bude dostupný v priebehu jari za odporúčanú cenu 149,95 EUR.

Zdroj: Fitbit

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk