Cooler Master rozširuje sériu skríň MasterBox

Cooler Master rozširuje sériu skríň MasterBox

Cooler Master uvádza na trh MasterBox 540 a MasterBox MB600L V2. Kým MasterBox 540 osloví skôr fanúšikov podsvietenia, MB600L V2 ocenia najmä nadšenci do minimalistických elegantných zostáv.

Nové modely rozširujú populárny rad MasterBox

Za sériou počítačových skríň MasterBox sa skrýva takmer 10 rokov vývoja od prvých MasterBox 5 až k súčasným modelom s novými technológiami. Vylepšenia sa týkajú optimalizácie prúdenia vzduchu, estetických doplnkov a celkovej funkčnosti. Každý z novo uvedených modelov integruje všetky inovácie a poskytuje dvojakú možnosť pohľadu na zostavu podľa užívateľských preferencií.

Cooler Master MasterBox 540

Dominantou počítačovej skrine je živé podsvietenie hrajúce všetkými farbami a rozprestierajúce sa na celú výšku predného panela. Nastaviteľné ARGB línie presvitajú cez priehľadnú tabuľu a možno ich synchronizovať so schémou podsvietenia celého systému pomocou dodávaného ovládača a poskytnúť tak neobmedzený potenciál užívateľského prispôsobenia. Celý vrchný panel skrine možné demontovať pre lepší prístup a jednoduchú inštaláciu ventilátorov či chladičov. Komplexnosť modelu podporuje aj široká kompatibilita s rôznymi komponentami. Cooler Master MasterBox 540 bude k dispozícii v priebehu mája 2021 za odporúčanú koncovú cenu 109 euro.

Cooler Master MasterBox MB600L V2

Presným opakom extravagantného modelu je MB600L V2 zakladajúci si na striedmej elegancii. Temný odtieň a kartáčovaná úprava povrchu predného panelu, ktorý narúša len decentné šesťuholníkové logo Cooler Master, predurčuje skriňu do moderných pracovných priestorov. Ak je za predným panelom inštalovaný RGB či ARGB ventilátor presvitá logom jeho podsvietenie.

Dizajn na vysokej úrovni zdobí tiež maximálnu funkčnosť. Predné, vrchné a zadné miesta na vetranie ponúkajú široké možnosti montáže pre budúci upgrade. Až 6 ventilátorov možno zapojiť súčasne a zabezpečiť tak dostatok chladiaceho výkonu pre najnáročnejšie zostavy. K dispozícii sú rôzne verzie tejto počítačovej skrine. S priehľadným bočným panelom z tvrdeného skla, s plnou bočnicou a tiež je možné zvoliť variant s priestorom pre optickú mechaniku v prednom paneli. Cooler Master MasterBox MB600L V2 bude k dispozícii v priebehu mája 2021 za odporúčanú koncovú cenu 52 euro.

Zdroj: Cooler Master

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk