QNAP uvádza na trh riešenie 10GbE NAS TS-i410X pre priemyselné použitie

QNAP uvádza na trh riešenie 10GbE NAS TS-i410X pre priemyselné použitie

Robustný a priemyselný 10GbE NAS – TS-i410X je vďaka konštrukcii bez ventilátoru, pevnému šasi, viacerým flexibilným možnostiam inštalácie a podpore širokého rozsahu teplôt a jednosmerného napájania ideálnym riešením NAS pre továrne a sklady, čiastočne vonkajšie prostredie a dopravu.

V iných než kancelárskych priestoroch by sa NAS výrazne hodil, pretože je navrhnutý pre vysoký výkon v rôznych teplotách, prostrediach a podmienkach. Robustný TS-i410X zaisťuje spoľahlivú prevádzku pri teplotách od -40°C do 70°C pri použití s priemyselnými diskami SSD. Napájací zdroj so širokým rozsahom 9V až 36V DC spĺňa rôzne požiadavky na vstupné napätie pre priemyselné a dopravné aplikácie.

TS-i410X využíva vysoko výkonný štvorjadrový procesor Intel Atom x6425E (až 3,0 GHz) s akcelerovaným šifrovaním AES-NI a dlhodobou podporou životnosti najmenej sedem rokov, spolu s 8 GB pamäťou a štyrmi 2,5" pozíciami SATA 6 Gb/s, ktoré sú ideálne pre disky SSD. Vzhľadom k týmto vylepšeným návrhom môžu užívatelia účinne implementovať zrýchlenie SSD cache, čím sa zlepší celkový výkon NAS a prístupové rýchlosti.

TS-i410X obsahuje dva porty 10GBASE-T RJ45 (10G/5G/2,5G/1G), ktoré vynikajú v aplikáciách náročných na šírku pásma (vrátane masívneho prenosu súborov, vysokorýchlostného zálohovania/obnovy, multimediálneho streamovania a virtualizácie). Vzhľadom ku komplexnému a cenovo výhodnému úložisku QNAP, vrátane výnimočných sieťových riešení, môžu užívatelia plynulo upgradovať a zaistiť budúcnosť svojich sieťových prostredí.

Nový 12portový riadený switch 10GbE priemyselnej triedy QSW-IM1200-8C je vynikajúcim doplnkom pre zariadenie TS-i410X NAS – umožňuje nasadenie vysokorýchlostnej siete v robustných prostrediach Priemyslu 4.0. Okrem toho je TS-i410X vybavený výstupom HDMI (4K pri 30 Hz), ktorý umožňuje užívateľom priamo zobrazovať multimédiá z NAS, záznamy z kontroly alebo pracovné plochy virtuálnych počítačov.

TS-i410X presahuje možnosti zabezpečenia úložiska, zálohovania centrálnej správy spolu s možnosťami zdieľania súborov a rozširovania. Podpora snímok zaisťuje ochranu dát a okamžité obnovenie – chráni zákazníkov pred rastúcimi hrozbami ransomwaru. App Center s pridanou hodnotou ďalej zvyšuje potenciál aplikácie NAS, napríklad zjednodušuje lokálne/vzdialené/cloudové zálohovanie, hostuje virtuálne počítače a kontajnery, implementuje profesionálny systém kontroly pomocou videa, nasadzuje bránu cloudového úložiska a mnoho ďalšieho.

Kľúčové špecifikácie:

TS-i410X-8G: 4x 2,5" disky SATA 6Gb/s s možnosťou výmeny počas prevádzky, štvorjadrový procesor Intel Atom x6425E (navýšení až na 3,0 GHz), 8 GB pamäte, 2x porty 10GBASE-T RJ45, 4x porty USB 3.2 Gen 2 (10 Gb/s), 1x výstup HDMI (4K pri 30 Hz), 96W adaptér (100–240 V) a vstup 9–36 V DC.

Zdroj: QNAP

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk