ROZHOVOR s Piranha Bytes o Elexe II: Hra je už takmer hotová, ale na takom obrovskom projekte je stále čo robiť

Už zajtra vydavateľ THQ Nordic nielenže oslávi 10. narodeniny, ale na svojej výročnej konferencii nám 17. septembra ukáže – okrem mnohých ďalších vecí – aj nové zábery z Elexu II. Práve pri tejto príležitosti sme si pre vás pripravili rozhovor s Piranha Bytes o ich pripravovanej post-apokalyptickej novinke.

 

Rozhovor s viceprezidentom osobných systémov HP Inc. - O pandémii, nových zariadeniach aj ekologickom dopade

Je len málo značiek, ktoré sú vo svete počítačov tak dlho ako HP. Preto keď sa objavila šanca opýtať sa pár profesionálnych, ale aj osobnejších otázok viceprezidenta kategórie osobných systémov pre strednú Európu, neváhali sme a sadli sme si – síce na diaľku – s pánom Thomasom Beyerom a nechali ho odpovedať na otázky o minulosti, prítomnosti, ale aj budúcnosti produktov a samotnej spoločnosti, pre ktorú už 20 rokov pracuje.

 

Hlava marketingu pre ASUS ROG - Sme rebelskí rojkovia, ktorí načúvajú fanúšikom a neustále hľadajú niečo nové

Vivian Lien zastáva od roku 2015 pozíciu CMO v spoločnosti ASUS, no v hernom priemysle sa pohybuje oveľa dlhšie. Pri príležitosti predstavenia nových produktov značky ASUS ROG sme mali možnosť opýtať sa jej pár otázok, čo sme definitívne nemohli odmietnuť. V rozhovore sme sa opýtali nielen na obľúbenca medzi novinkami, ale aj na názory na stále rozšírenejší fenomén menom streaming, budúcnosť herných zariadení a napríklad aj na jej obľúbenú hru.

 

Majiteľ ešportového tímu Hippomaniacs: Slovenskí hráči sú netrpezliví, pre úspech musia viac obetovať

Veľkoobchodník a majiteľ ešportového tímu Hippomaniacs Eduard Winkler hovorí, že na Slovensku je podpora elektronických športov oproti zahraničiu mizerná. Pre rozvoj slovenskej ešportovej scény je dôležité vzdelávanie hráčov a vybudovanie základnej infraštruktúry. O niekoľko rokov však môže mať slovenský ešport aj svetové zastúpenie.

 

Martin „Styko“ Styk: Slovensko má veľký potenciál v e-športoch, zopár rokov však potrvá, kým ho naplno využijeme

Profesionálny hráč CS:GO Martin „Styko“ Styk hovorí, že v amerických e-športových tímoch ide skôr o zábavu a hru, kým v tých európskych je to viac o biznise. Trvalému prestupu cez veľkú mláku sa nebráni. Zároveň však neprestáva veriť, že slovenský e-šport môže byť v budúcnosti úspešný.

 

Porozprávali sme sa s Danielom Vávrom: Úspešný predaj, český dabing a plány do budúcna

O úspechu českého stredovekého RPG Kingdom Come: Deliverance, sme vás už niekoľkokrát informovali. Priniesli sme prvé dojmy v deň vydania a pred nedávnom vo vyčerpávajúcej recenzii aj zhodnotili Jindřichové dobrodružstvá. Dnes vám pre zmenu prinášame rozhovor s hlavným vedúcim projektu a spolumajiteľom Warhorse Studios, Danielom Vávrom.

 

Ďalšie články...

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk