Na internet leakol dátum vydania seriálového Zaklínača

Na internet leakol dátum vydania seriálového Zaklínača

 

Plus ďalšie zaujímavé novinky.

Seriál Zaklínač, ktorý produkuje spoločnosť Netflix sa nezadržateľne blíži. Natáčanie sa už skončilo a finančný šéf Netflixu prezradil, že vydanie seriálu je naplánované na tento rok, no bez špecifického dátumu.

Vyzerá to však tak, že dátum sme sa predsa len dozvedeli. Web Recapped, ktorý priniesol už niekoľkokrát pravdivé leaky z prostredia tvorby tohto seriálu totiž prišiel s informáciou, že vydania prvej série je naplánované na piatok, 20. decembra 2019. Ak teda finančný šéf Netflixu tvrdil, že seriál stihne tento rok, tak mal pravdu, no len tak-tak.

Navyše, podľa informácií Recapped je už teraz odsúhlasená príprava druhej série príbehov o Geraltovi z Rivie, ktorý sa má začať natáčať buď v decembri 2019 alebo v januári 2020. Zdá sa teda, že spoločnosť Netflix je zatiaľ veľmi spokojná s reakciami a aj s výrobou prvej série.

História pravdivých leakov webu Recapped spočíva hlavne v odhalení Henryho Cavila ako Geralta a Anye Chalotra ako Yennefer a taktiež sa im podarilo dostať vonku informáciu o tom, že takýto seriál vôbec vznikne. Takže, tak ako to pri leakoch býva, opatrnosť je na prvom mieste, no Recapped má celkom dobrú dôveryhodnosť.

Zdroj: Comicbook

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk