Šéf vývoja Borderlands 3 chce vo filme Rocka. Aby hral Claptrapa...

Šéf vývoja Borderlands 3 chce vo filme Rocka. Aby hral Claptrapa...

 

...čo?

Šéf vývoja Borderlands 3 Paul Sage sa na SDCC rozpovedal nie len o chystanej septembrovej hre, ale aj o projekte Borderlands filmu, ktorý je vo vývoji. Ten má na starosti spoločnosť Lionsgate a pod palcom ho má producent Avi Arad, ktorý má za sebou natáčanie Venoma.

Film je vo fáze, kedy sa hľadajú vhodní herci na stvárnenie postáv zo série a Sage má jeden návrh, ktorý je minimálne zaujímavý. Podľa neho je jedno obsadenie jasné. Dwayne „The Rock“ Johnson by mal podľa neho hrať...otravného robota Claptrapa.

Asi sa divíte, prečo. Ale vo svete kde Vin Diesel prepožičal svoj hlas Grootovi v Guardians of Galaxy je asi možné všetko. Ale aj tak...prečo by niekto najímal Johnsona na to, aby prepožičal svoj hlas robotovi, ktorý bude musieť byť aj tak digitálne upravený?

Je ťažko povedať, či to Sage myslel zo srandy, alebo vážne, no vizuálny režisér hry Scott Kester dodal, že keby išlo o to, že by sa mal stať postavou (nie iba prepožičať hlas) Claptrapa, tak je ideálny kandidát, pretože údajne majú podobnú stavbu tela. Ak by však Johnson nesúhlasil, tak podľa Kestera je dobrým kandidátom Bill Murray.

Kto vie, koľko alkoholu bolo na párty, kde tieto informácie vyzradili.

Zdroj: Videogamer

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk