Na dobré sa dlho čaká: Ďalšia sezóna seriálu Zaklínač tak skoro nepríde

Na dobré sa dlho čaká: Ďalšia sezóna seriálu Zaklínač tak skoro nepríde

 

Aj vy ste si mysleli, že na ďalšiu sériu si počkáme iba jeden rok?

Mnoho fanúšikov seriálov je zvyknutých, že ich show sa novej sezóny dočká každý rok. Pri novinke Zaklínač (The Witcher) to tak však nebude. Pred pár dňami s touto informáciou prišiel web IGN. Lauren Schmidt Hissrich (výkonná producentka) povedala, že uvažovali aj o tom, že druhú sezónu na svet vypustia na konci roku 2020. No nakoniec sa však rozhodli neponáhľať sa. Zaklínač je totižto obrovský seriál a náročný na produkciu. Hissrichová pre IGN povedala aj to, že aj v prvej sérii sa museli post-produkcii venovať veľmi veľa. Autori si chcú byť istí, aby svoju prácu odviedli na jednotku. Novej série sa tak dočkáme až v roku 2021.

Pozrite si mapu časových liniek v Zaklínačovi:

Netflix sľubuje, že nová séria bude o niečo viac lineárna a tak, ak ste sa strácali v časových linkách, je to pre vás určite dobrá správa. Ako ďalej pre IGN Hissrichová doplnila, časové linky sa pre prvú sezónu robili najmä preto, aby povedali príbehy Geralta a Ciri a nakoniec ich spojili do jedného. Autori však boli trochu smutní z toho, že časové linky sa veľkej obľube nedočkali a neboli prijaté príliš pozitívne.

Ďalej Hissrichová prezradila aj to, že scenár na ďalšiu sezónu je už hotový a obsahuje dychberúce veci. Tie sa však môžu ešte zmeniť a prejsť rôznymi úpravami a tak sme sa viac nedozvedeli. No sme zvedaví na to, čo si pre nás chystajú. Veríme, že sa bude na čo pozerať a že je lepšie, ak sa produkcii venuje viac času. Veď, na kvalite to neuberie, ale naopak - pridá. Čo si myslíte vy? Dajte nám vedieť v komentároch!

Zdroj: IGN

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk