Zdá sa, že Sony chystala animovaný film na motív hry The Last of Us

Zdá sa, že Sony chystala animovaný film na motív hry The Last of Us

 

Z projektu zjavne nakoniec upustili.

Hovorili ste si, že by bolo fajn, keby sme sa dočkali nejakého filmového spracovania hry na motív post-apo akcie The Last of Us? Je pravda, že po peripetiách, ktoré sprevádzajú chystaný film The Uncharted, by sme boli pokojnejší, keby k ničomu podobnému asi ani neprišlo. No aj napriek tomu je dosť možné, že sa niečo predsa len pripravovalo. 

Na internete sa objavila sada obrázkov, ktoré pravdepodobne pochádzajú z chystaného animovaného filmu, ktorý vychádzal z motívu dnes už ikonickej hry The Last of Us z dielne Naughty Dog. Nejde pri tom o obyčajné obrázky, ktoré by mohol nakresliť šikovnejší fanúšik. Objavili sa totiž v portfóliu kreatívnej agentúry Oddfellows, a síce zmienku o animovanom filme medzi ich projektmi nenájdeme, je viac než pravdepodobné, že podobná zákazka zo strany Sony zadaná bola.

Podľa portálu nerds4.life spoločnosť Sony pripravovala 20-minútový animovaný film, ktorý nás mal navnadiť na chystané pokračovanie hry s názvom The Last of Us Part II. Nech je pravda akákoľvek, je škoda, že nakoniec z projektu pravdepodobne vzišlo. My sa môžeme aspoň pokochať peknými obrázkami, ktoré nájdete pod týmto článkom.

Zdroj: .pushsquare.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk