Borderlands film je realitou a jeho režisérom bude milovník hororov

Borderlands film je realitou a jeho režisérom bude milovník hororov

 

Čo vznikne z tohto miš-mašu?

Šéf Gearboxu Randy Pitchford opäť raz nevydržal a prezradil niečo, čo asi nemal. Teda, minimálne v dobe, kedy to prezradil. Na sociálnej sieti Twitter totiž zverejnil oficiálne informácie o chystanom Borderlands filme. Konkrétne to, kto bude režisérom. Ak si teda nerobil srandu, tak režisérom Borderlands filmu by mal byť milovník gore a hororov Eli Roth, ktorý napríklad režíroval filmy Hostel, Grindhouse či The Green Inferno.

Niekoľko sekúnd po zverejnení tohto tweetu však prišlo k jeho zmazaniu, no internet samozrejme nezabúda. Na filme spolupracuje štúdio Gearbox so spoločnosťami Lionsgate a Arad Productions a o filme sa údajne dozvieme viac 27. februára počas Gearbox Panel na PAX East.

Ak teda vieme z jeho predchádzajúcej tvorby niečo predpovedať, tak to, že asi bude poriadne krvavý. Film bol ohlásený ešte v roku 2015, no zdá sa, že predprodukcia sa poriadne rozbieha až teraz. Na PAX East by sme sa okrem informácií o tomto filme mali čo-to dozvedieť aj o druhej platenej expanzii pre Borderlands 3.

Zdroj: Kotaku

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk