Chystá sa seriál The Last of Us v produkcii HBO a tvorcom úspešného seriálu Chernobyl

Chystá sa seriál The Last of Us v produkcii HBO a tvorcom úspešného seriálu Chernobyl

 

Nečakané prekvapenie.

Nie je to tak dávno čo sme vám priniesli informáciu, že spoločnosť Sony možno pracovala na animovanom filme na motívy pots-apo akcie The Last of Us. Tieto informácie sa nijak nepotvrdili, takže mnohým možno sklamaní. Dnes sa však dozvedáme zásadnú správu, ktorá určite poteší všetkých filmových, seriálových a herných fanúšikov.

Spoločnosť HBO totiž oznámila, že v spolupráci s tvorcom Craigom Mazinom, ktorý má na svedomí minuloročný seriálový trhák Chernobyl, pracuje na seriálovej adaptácii videohry The Last of Us. Ďalšou skvelou správou je aj fakt, že o produkciu sa postará sám Neil Druckmann zo štúdia Naughty Dog.

Programový prezident HBO, Casey Bloys, dodáva, že Crag Mazin v spolupráci s HBO dokázali pri Chernobyle vytvoriť napínavé a emocionálne trýznivé dielo, takže pre seriál The Last of Us je práve on tou najlepšou voľbou.

Chystaný seriál má čerpať z príbehovej línie prvého Last of Us, a ak sa ujme, tak je možné, že ďalšia séria bude vychádzať z herného pokračovania. Samozrejme zatiaľ viac detailov nepoznáme, takže si musíme na ďalšie informácie ešte počkať.

Zdroj: twitter, polygon

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk