Assassin`s Creed: Odhalení - Unboxing video PC Zberateľskej edície

Možno si poviete, že unboxing zberateľskej edície hry AC Revelations sme tu už mali. Áno, je to pravda, avšak chceli sme práve pre fanúšikov PC českej verzie AC Odhalení od spoločnosti PLAYMAN priniesť porovnanie, že naozaj pri kúpe tejto českej verzie zberateľky dostanú naozaj to, čo spoločnosť prisľúbila. Poďme sa teda v poslednom unboxingu roku 2011 pozrieť na balenie tejto edície.

 

Uncharted 3: Drake's Deception Unboxing video Explorer edície

Uncharted 3: Drake's Deception, hra ktorá je asi pre všetkých PS3károv hrou roka. Hra, ktorá sa svojou celkovou koncepciou, príbehom, grafikou a spracovaním môže radiť medzi najlepšie tituly na PS3 všeobecne. Kúpiť si však hru pre veľa ľudí znamená krásny darček. A v takýchto prípadoch, kedy rôzne špeciálne edície prichádzajú s rôznymi bonusmi, či už hernými, tak aj hmatateľnými v podobe krásnych predmetov mi nedá nič viac, než odporučiť túto krásnu EXPLORER edíciu. Aj keď cena je pre veľa ľudí prehnaná, verím, že práve pri tejto hre sa to oplatí a obzvlášť ako krásny darček pod vianočný stromček.

 

Might and Magic: Heroes VI - Unboxing video zberateľskej edície

Po unboxingu hry Driver: San Francisco vám prinášame pokračovanie z pripravovanej série UNBOXING videí. PLAYMAN znovu vydal skvelú hru v skvelej edícii. Práve v spolupráci s týmto vydavateľom vám prinášame pokračovanie UNBOXING série. Už čoskoro prinesieme UNBOXING z limitiek Dark Souls a Batman: Arkham City. Máte sa na čo tešiť.

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk