Humble Borderlands Bundle: Balík hier a DLC nutných pre každého Vault Huntera

Humble Borderlands Bundle: Balík hier a DLC nutných pre každého Vault Huntera

 

Fanúšikovia hier spájajúcich FPS a RPG žánre, pozor. Ak máte oba tieto žánre radi a najradšej spolu v jednej hre, určite vám niečo hovorí názov hernej série Borderlands.

Na webe HumbleBundle.com sú práve hry z tejto série a DLC k nim vo forme Steam kľúčov za smiešne nízke ceny a vy si taký skvelý zážitok jednoducho nemôžete nechat ujsť. Stránka Humble Bundle ponúka takéto tématicky ladené balíčky, obmieňajúc ich každé dva týždne v hlavnej ponuke, a každý týždeň vo vedľajších. Skvelou možnosťou, ktorú sme už aj viackrát využili, je možnosť zaplatiť koľko chceme a danú čiastku následne rozdeliť medzi vývojárov samotných hier, portál humblebundle.com, alebo tú-ktorú charitatívnu alebo inak prospešnú organizáciu, ktorú tento projekt podporuje. Ale teraz sa už poďme pozrieť na túto ponuku.

Po zaplatení aspoň jedného dolára obdržia všetci záujemci prvú hru zo série Borderlands a takisto aj DLC balíky The Zombie Island of Dr. Ned, Mad Moxxi's Underdome Riot a The Secret Armory of General Knoxx.

Tier 1

Ak sa vám vizuálny a herný štýl tejto série páči, stačí zaplatiť viac ako priemerný príspevok, ktorý sa v dobe písania tohoto článku pohybuje tesne nad sumou 6 dolárov, a získate navyše pokračovanie série pod menom Borderlands 2, dve nové postavy do hry vo forme balíčkov Psycho a Mechromancer Pack, ďalej DLC Borderlands 2: Creature Slaughterdome a v neposlednom rade poukaz na 75% zľavu z Borderlands: The Pre-Sequel pri nákupe cez stránku Humble Store, čo znamená celú hru za menej ako 13 dolárov.

Tier 2

A ako to už v Humble Bundle chodí, toto stále nie je všetko. V poslednej úrovni treba zaplatiť 15 dolárov (necelých 14 eur) alebo viac a do knižnice vámn pribudnú ešte balíčky Borderlands 2: Ultimate Vault Hunter Upgrade Pack 2, Borderlands 2: Headhunter 5: Son of Crawmerax, Borderlands 2 Season Pass a dokonca aj kupón na 25% z obchodu s oblečením, figúrkami a inými herne zameranými predmetmi, ako napríklad nižšie zobrazená replika zbrane z Borderlands 2 v životnej veľkosti (hoci stojí takmer 400 eur).

Tier 3

Moxxi Gun

A nakoniec, pre tých, ktorí ešte stále náhodou váhajú, máme dve správy. Prvou je, že za týždeň sa v tomto bundle objavia ešte ďalšie dobroty a hoci sú ešte neznáme, je viac ako isté, že pôjde o doplnkový obsah do posledného dielu série Borderlands, a ak zaplatíte viac ako priemerný príspevok, dostanete ich úplne zadarmo. Druhým presvedčivým argumentom je, že celú čiastku, ktorú zaplatíte, môžete venovať neziskovej organizácií, ktorá stojí za National Videogame Museum, ktoré sa má otvoriť už tento september v americkom meste Frisco v Texase a s rozlohou viac ako 3000 metrov štvorcových plánuje svojím návšetvníkom ponúknuť interaktívnu prehliadku viac ako 25 rokov hernej činnosti.

NVM

Ak si chcete o hrách zo série Borderlands prečítať viac, môžete kliknúť na tento odkaz s recenziou Borderlands 2 alebo tento odkaz s recenziou Borderlands The Pre-Sequel. Ak sme vás presvedčili a máte chuť si tieto hry zahrať, tak celú ponuku Humble Bundle nájdete na tejto stránke.

Musíme ale upozorniť na jeden menší problém, ktorý sme si pri nákupe tohoto Humble Bundle všimli. Tým je fakt, že Steam kľúče predmetov sú v prvom, druhom a treťom leveli odmien prepojené, to znamená (aspoň to tak zatiaľ vyzerá, aj keď sme portál humblebundle.com poprosili o vyjadrenie k tomuto problému), že ak už vlastníte jeden predmet z niektorého balíku, tak si daný kľúč nebudete môcť na Steame aktivovať. Dúfame, že vyjadrenie portálu HumbleBundle obdržíme čoskoro.

Zdroj: humblebundle.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk