Mad Max a Metal Gear Solid V obsahujú najnenávidenejšiu DRM ochranu súčasnosti

Mad Max a Metal Gear Solid V obsahujú najnenávidenejšiu DRM ochranu súčasnosti

 

Ten-koho-netreba-menovať... !

Piráti sa ho boja ako čert kríža. Poctiví kupujúci mu hovoria mu aj "Ničiteľ SSD diskov" či "Spomaľovač hier". Reč je o DRM systéme Denuvo Anti-Tamper Tech. Tento kontroverzný systém, ktorý vošiel do povedomia verejnosti hlavne koncom minulého roka v súvislosti s Lords of the Fallen, Batman: Arkham Knight a Dragon Age: Inquisition, sa nakoniec podľa "povedačiek" skutočne nachádza v Metal Gear Solid V: The Phantom Pain a Mad Max. V dvoch najväčších peciek konca tohtoročného leta.

Aj keď je Denuvo opradený rôznymi strašnými historkami (stuttering, poškodzovanie SSD), minimálne čo sa týka toho stutteringu, je v šialenom Maxovi a Fantómovej bolesti absolútne neviditeľný. Tieto hry totiž na PC bežia skutočne skvelo. Majú nádhernú plynulosť, vynikajúcu grafiku, stabilných 60 fps a poradia si s nimi aj majitelia starších kariet. Aj toto dokazuje, že tvrdenia hráčov o nestabilite titulov majúcich Denuvo Anti-Temper sú jednoducho chybné. Rovnako sa nepodarilo dokázať súvislosť ani medzi Anti-Temper a ničením diskov.

Tajné zdroje webu Dark Side of Gaming taktiež uvádzajú, že sa Metal Gear Solid V: The Phantom Pain už podaril prelomiť a piráti si hru už veselo užívajú. Holt, niektorí ľudia sú proste nepoučiteľní. Big Boss je síce "big", no pred pirátmi neutiekol. Bohužiaľ mu nepomohla ani páska cez oko.

Zdroj: DSOG

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk