Humble Bundle oslavuje svoje druhé narodeniny výpredajom

Humble Bundle oslavuje svoje druhé narodeniny výpredajom

 

Humble Bundle sa z jednoduchého ponúkania časovo obmedzených balíčkov vypracoval za dva roky na stály obchod s hrami. Práve oslavuje výročie a časť zárobku poputuje, ako inak, na charitu.

Už 2 roky sa na trhu pohybuje stránka Humble Bundle, prostredníctvom ktorej môžete nakupovať balíčky hier za zvýhodnené ceny a zároveň tým podporiť charitu. Toto unikátne spojenie sa teší naozaj veľkej obľube medzi hráčmi a preto sa Humble Bundle rozhodol svojich fanúšikov odmeniť. Na ich stránke tak nájdete množstvo hier s celkom zaujímavými zľavami.

Spomedzi všetkých hier vyberáme napríklad Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered za 2,24€, Zaklínač III za 41,99€, Cities: Skylines za 13,99€, Shadow of Mordor: Game of the Year Edition za 16,99€, Grim Fandango Remastered za 3,49€, Company of Heroes II Franchise edícia za 20,49€ a Mad Max za 39,99€.

V zľave taktiež nájdete aj tituly od spoločnosti Square Enix. Získať tak môžete hry ako Hitman Collection za 9,99€, Just Cause 2 za 4,74€, Sleeping Dogs: Definitive Edition za 7,49€ a Deus Ex Collection za 8,24€.

Všetky hry po zakúpení získate v podobe Steam kľúča, ktorý vám bude zaslaný prostredníctvom linku na vašu e-mailovú adresu. Výnimkou je hra Zaklínač 3, ktorá sa aktivuje prostredníctvom stránky GOG.com. Celá táto akcia bude prebiehať aj budúci týždeň a, ako sme už spomínali, 10% z nákupu poputuje na charitu.

Zdroj: gamespot.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk