Survival hra odohrávajúca sa v svete Barbara Conana ohlásená

Survival hra odohrávajúca sa v svete Barbara Conana ohlásená

 

Hrať za Conana síce nebudeme, no aj tak to môže byť zaujímavý titul.

Spoločnosť Funcom ohlasuje novú hru s názvom Conan Exiles, ktorá sa bude zameriavať na prežitie v nehostinnej pustatine, budovanie svojho vlastného miestečka a bojovanie proti nepriateľom. Z informácií uvedených na oficiálnych stránkach pôjde o klasickú survival adventúru, v ktorej budeme najprv bojovať proti samým sebe. Hladní, smädní a unavení si začneme uvedomovať, že bez riadneho zázemia sa nikam nepohneme, a tak začneme pestovať zeleninu a loviť zvieratá kvôli mäsu.

Z toho, čo si pozbierame, si postavíme naše prvé nástroje, vďaka ktorým si zasa vystaviame naše prvé obydlie. Ak sa už budeme cítiť dostatočne silní, vydáme sa do sveta, budeme spoznávať nových preživších, spolčovať sa s nimi, budovať vzájomne stále väčšie a väčšie usadlosti a spoločne sa brániť proti nepriateľským nájazdom. Ak ste ale vlk samotár, môžete to všetko, samozrejme, robiť aj úplne sami. Posledný krok k definitívnemu prežitiu ale nebude obrana, bude ním útok, výpady na nepriateľské územia a dominancia nad získaným územím.

Survival hier je tu kopa, no snáď žiadna sa neodohráva v tak príťažlivom prostredí, ako práve Conan Exiles. To by mohla byť jedna z jej najväčších predností. Hra vyjde na PC a konzoly, pričom v lete vstúpi do programu Early Access na PC.

Zdroj: conanexiles.com, YouTube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk