Star Citizen je tento týždeň úplne zadarmo

Star Citizen je tento týždeň úplne zadarmo

 

Vesmírny hybrid rôznych žánrov si môžete vyskúšať úplne bezplatne. Navyše ho v nadchádzajúcich dňoch čaká jedna výrazná zmena.

Star Citizen, jeden z prvých veľkých kickstarterovských úspechov, ktorý sa po čase stal tým najfinancovanejším nezávislým projektom všetkých čias, ponúka zadarmo do konca pracovného týždňa alfa verziu 2.1.2. Tá obsahuje sektor vesmíru známy ako Crusader s niekoľkými vesmírnymi stanicami, skriptovanými misiami a prostrediami na prieskum. Okrem toho si môžete vyskúšať mod Arena Commander a bojovať proti hráčom či umelej inteligencii, a Social Module umožňujúci interakciu s ostatnými hráčmi v Star Citizen. Ak máte záujem, smerujte na oficiálne stránky.

Hru o dva týždne čaká jeden dôležitý krok. Star Citizen uvoľní svoj singleplayerový segment Squadron 42, aby si žil svojim vlastným životom. Aj keď bol Squadron 42 doteraz len súčasťou celého tohto sci-fi kolosu, odteraz sa bude vyvíjať samostatne a tak možno nakoniec aj vyjde. Možno. Tvorcovia ale ešte stále nie sú rozhodnutí, či pri vydaní bude kampaň samostatnou hrou alebo predsa len ostane súčasťou Star Citizen. Rozdelenie tejto doteraz nerozlučnej dvojice sa uskotoční paradoxne 14. februára - na Deň Valentína.

Zdroj: PC Gamer, VG247

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk