Lego Star Wars: The Force Awakens sa ukazuje v prvom traileri

Lego Star Wars: The Force Awakens sa ukazuje v prvom traileri

 

Spoločnosť Warner Bros. prichystala na dnes pekné prekvapenie pre fanúšikov Lega a najnovšieho dielu Star Wars. V podarenom traileri sa ukážu postavy ako Kylo Ren, Rey či Finn, a to v miniatúrnom plastovom prevedení.

Hra nesie názov Lego Star Wars: The Force Awakens a ako je zvykom pri Lego prerábkach známych filmov, aj tento bude mať svoj vlastný a upravený príbeh. Podľa informácií, ktoré sa objavili spolu s týmto videom, by mala hra obsahovať exkluzívny obsah, ktorý bude spájať epizódu Return of the Jedi s tou najnovšou, Force Awakens. Zahrať si budete môcť za rôzne postavy, medzi ktoré patria Rey, Finn, Poe Dameron, Han Solo, Chewbacca, C-3PO, BB-8, Kylo Ren, Generál Hux a kapitánka Phasma. Medzi lokácie, kam sa pozrieme, patrí napríklad piesočná planéta Jakku alebo základňa Starkiller. 

Titul sa síce na trh nedostane 4. mája (May the Fourth Be With You), čo by bolo naozaj príznačné, ale príde o čosi neskôr - 28. júna. Hra bude prístupná pre konzoly PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360, Wii U, 3DS a, samozrejme, PC. Teraz si môžete vychutnať zábavný trailer na Lego zábavu so svetelnými mečmi.

Zdroj: vg247.com, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk