Cthulhu sa pomaly prebúdza a prináša nové snímky z pripravovanej hry

Cthulhu sa pomaly prebúdza a prináša nové snímky z pripravovanej hry

 

V roku 2014 tvorcovia z Frogwares studios ohlásili to, že vyvíjajú zaujímavú hru pod ešte zaujímavejším menom - Call of Cthulhu. Vývoj hry neskôr prevzalo štúdio Cyanide, ktoré má za sebou napríklad úspešný titul Blood Bowl. Po takmer dvoch rokoch sme sa dočkali prvých obrázkov z hry, ktoré fanúšikov strach naháňajúceho monštra rozhodne potešia.

Fanúšikovia spisovateľa H.P. Lovecrafta musia teraz jednoznačne jasať. Hier z tohoto strašidelného univerza nie je veľa a o to viac poteší hra, ktorá nesie v názve meno samotného Cthulhu-a. Aj keď má Call of Cthulhu vyjsť až v roku 2017 (pre konzoly a PC), veľa sme o tvorbe hry zatiaľ nepočuli. Známe sú iba informácie o tom, že Call of Cthulhu je vyvíjaný za pomoci Unreal 4 enginu. Hráč sa dostane do role súkromného očka menom Edward Pierce v roku 1920 v americkom meste Boston. Detektív bude vyšetrovať tragickú a zároveň mysterióznu vraždu Sarah Hawkinsovej a jej rodiny v oblasti Darkwater Island.

Ak sa o hru zaujímate viac, určite vás potešia tieto "artworky" z hry, ktoré vypustilo do sveta ešte bývalé vývojárske štúdio Frogwares.

Zdroj: VG247

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk