• Hlavná stránka
  • PC
  • Novinky
  • Pokiaľ vo vašej zbierke chýba Battlefield 4 alebo Hardline, práve máte jedinečnú možnosť to napraviť
Pokiaľ vo vašej zbierke chýba Battlefield 4 alebo Hardline, práve máte jedinečnú možnosť to napraviť

Pokiaľ vo vašej zbierke chýba Battlefield 4 alebo Hardline, práve máte jedinečnú možnosť to napraviť

 

Battlefield 1 je jedným z najočakávanejších titulov posledných dní. Ak ste nehrali najnovšie tituly zo série, konkrétne Battlefield 4 a Hardline, práve máte jedinečnú možnosť si ich zakúpiť, a to za zvýhodnenú cenu.

DICE sa rozhodlo pre zaujímavú cestu, akou promovať ich pripravovaný titul Battlefield 1. Celá akcia sa volá Road to Battlefield. Jedným z krokov bolo napríklad rozdávanie rôznych rozšírení do týchto hier zdarma. Najnovším krokom, pre ktorý sa DICE rozhodlo, je zníženie cien spomínaných dvoch titulov.

Battlefield 4 a Hardline tak majú momentálne cenovku 4,99 eur, čo je skutočne veľmi zaujímavá cena a nemali by ste nad kúpou premýšľať príliš dlho. Táto akcia potrvá iba do pondelka, 20. júna. Táto zľava sa netýka iba PC hráčov, ktorí si tieto hry môžu zakúpiť na Origine, ale taktiež pre majiteľov PlayStation 3, PlayStation 4 a Xbox One. Majitelia konzoly Xbox 360 sú z tejto ponuky vynechaní a to z neznámych dôvodov.

DICE taktiež potvrdilo, že rôzna rozšírenia a iné dodatky do hier, bude vydávať zdarma ešte tento mesiac a v podstate až do vydania Battlefield 1, ktorý má prísť na trh v októbri. 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk