Do Counter-Strike: Global Offensive prichádzajú graffiti, no samozrejme zadarmo to nebude

Do Counter-Strike: Global Offensive prichádzajú graffiti, no samozrejme zadarmo to nebude

 

Jedna z vecí, ktorá mnohým hráčom legendárneho Counter-Striku chýbala, bolo obľúbené sprejovanie rôznych obrázkov v hre. Prosby hráčov boli vypočuté a do hry boli pridané takzvané grafitti, ktoré samozrejme Valve upravilo podľa seba.

Možnosť sprejovania, bola dostupná u väčšiny hier od Valve, počnúc Counter Strikom 1,6, až po Team Fortress 2. V najnovšom Counter-Striku s označení Global Offensive však táto možnosť chýbala. Množstvo hráčov žiadalo (okrem iných) aj po tejto zmene, a Valve sa to rozhodlo využiť naplno. 

Ako budú graffiti fungovať? V hre sú tri spôsoby, ako ich môžete získať. Graffiti môžete získať z týždenných free dropov. Druhý spôsob, je samozrejme ich kúpa. Zakúpiť si môžete takzvané Graffiti Boxes, ktoré obsahujú graffiti od rôznych umelcov. No a tretia možnosť, je kúpa jednotlivých vzorov graffitov. Tento nezmysel však ešte vôbec nekončí. 

V hre budú dva druhy graffitov. Jednofarebné, ktoré môžete získať iba zdarma z pravidelných free dropov. Ak však budete chcieť viacfarebné vzory, budete si musieť graffiti zakúpiť. Jeden vzor môžete použiť iba 50 krát a ak náhodou získate vzor, ktorý už máte, tak sa vám jeho použitia navýšia o ďalších 50. Graffiti môžete použiť iba raz za kolo, respektíve každých 45 sekúnd a vydržia 7 minút. Všetko o týchto zmenách, nájdete na tomto odkaze. 

Zdroj: vg247.com, steampowered.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk