The Forest opúšťa early access

The Forest opúšťa early access

 

Hra sa už tento mesiac dočká finálnej verzie a to po celých štyroch rokoch.

"Survival games" alebo tiež hry o prežitie sú v poslednej dobe veľmi obľúbené. Tento konkrétny titul prišiel na Steam do early access už v roku 2014. Príbeh sa odohráva po páde lietadla, kde cez deň zháňate zásoby na prežitie, večer unikáte a schovávate sa pred kanibalistickými mutantami. 

To, že hra prichádza do plnej verzie potešilo všetkých, čo hrali story mód, pretože sa tak dočkajú konca príbehu. 

Oficiálny dátum stanovili na 30. apríla 2018.

Vo finálnej podobe sľubujú prerobený systém ochladzovania a zohrievania, nové možnosti stavania, VR mód, opravy chýb a mnoho ďalšieho. 

Kto teda má o hru záujem, máte presne tri týždne, aby ste ušetrili. Momentálne je totiž na Steame ešte za 14.99€, no v máji, po tejto veľkej aktualizácii bude cena už 19.99€.

Štúdio Endnight Games v decembri oznámilo, že tento rok príde titul aj na PS4, presný dátum však ešte neoznámili. Samotný YouTube kanál Playstation ale zavesilo trailer na svoju stránku (čo môže byť dobré znamenie).

Je pekné vidieť, že aj po dlhom pôsobení hry v early access nakoniec príde plná hra. Snáď bude stáť za to a hráči, čo si titul kúpili, to ocenia. Môže to byť jasný signál ostatným, že to ide, keď sa naozaj chce.

Zdroj: vg247.com YouTube.com/Playstation

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk