Seriál Zaklínač od Netflixu vyjde v roku 2020 s ôsmimi epizódami

Seriál Zaklínač od Netflixu vyjde v roku 2020 s ôsmimi epizódami

 

Nad obsadením jednotlivých rolí stále visí ťažký otáznik.

S napätím očakávaný seriál Zaklínač z dielne Netflixu opäť jemne pootvoril dvierka do svojich tajných zákutí.

Hoci sa Geralta z mäsa a kostí dočkáme až v roku 2020, už teraz je vďaka informáciám od scenáristky a producentky seriálu Lauren S. Hissrichovej zverejnených na Twitteri nad slnko jasné, že seriálová adaptácia populárnej RPG hry bude mať dokopy 8 častí.

Podľa Hissrichovej budú všetky epizódy „napínavé a plné akčných scén, so zaujímavými postavami a bohatým príbehom, ktorého spád sa nespomalí ani v polčase celého seriálu“.

Ako uvádza portál PCGamesN, filmári plánujú natáčať vo východnej Európe, keďže podľa slov scenáristky by sa seriál „nemohol odohrávať nikde inde“.

Dohady ohľadom obsadenia hlavných rolí medzičasom neutíchajú. Stále nie je jasné, kto bude hrať samotného Zaklínača, či jeho ohnivú milenku Yennefer. Scenár úvodnej časti bude pravdepodobne upravený, pričom zvyšných 7 epizód stále čaká na dopísanie svojho príbehu. Predpokladá sa, že do tímu pribudnú noví scenáristi, ktorí sa podujmú na dotvorenie zvyšného dejstva.

Webstránka Netflixu nedávno pridala samostatnú záložku pre Zaklínača, ktorá netrpezlivým fanúšikom ponúka nasledujúce stručné zhrnutie: „Zaklínač Geralt, zmutovaný lovec príšer, nenachádza svoje miesto vo svete, kde sú ľudia často krvilačnejší ako prenasledované monštrá.“

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk