The Elder Scrolls 6 určite neuvidíme počas tejto generácie

The Elder Scrolls 6 určite neuvidíme počas tejto generácie

 

Je potrebné mať realistické očakávania.

Bethesda zvykne ohlasovať hry tesne predtým, ako ich plánuje vydať. Preto sa pri ohlásení The Elder Scrolls 6 počas tohtoročnej E3 začali fanúšikovia pýtať, kedy sa nového dielu tejto populárnej série dočkáme. Bohužiaľ, zlou správou je, že si ešte počkáme.

Vývojári zo štúdia Bethesda dokonca tvrdia, že hra môže byť roky od vydania. Matt Firor, šéf vývoja The Elder Scrolls Online sa na vývoji síce nepodieľa, no informácie o vývoji má. Preto povedal: „Môžete si pozrieť to, akým spôsobom prebehlo oznámenie. Najprv bol ohlásený Starfield a následne Elder Scrolls 6. Môžete si zrátať, koľko rokov trvá vývoj medzi jednotlivými hrami Bethesdy a zistíte, že tak skoro TES 6 neuvidíte. Som si istý, že v čase vydania hry tu bude iná generácia konzol.“

Čo sa týka hry, na ktorej štúdio pracuje teraz, Starfield, k nej povedal Todd Howard, že je už dlhú dobu vo vývoji, no nedal nám bližšie informácie k tomu, kedy hru môžeme očakávať. Ak však Starfield príde v roku 2019 alebo 2020 je zrejmé, že na The Elder Scrolls 6 si počkáme minimálne do roku 2023.

Zdroj: vgr.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk