Nový update Fallout 76 vám umožní pripravovať alkoholické chuťovky

Nový update Fallout 76 vám umožní pripravovať alkoholické chuťovky

 

Či však zlepšia zážitok pri hraní hry, nevedno.

Bethesda pomaly ale isto začína napĺňať roadmapu Falloutu 76 novými balíčkami a aktualizáciami a 12. marca má pre fanúšikov hry pripravený veľký update nazvaný Wasted on Nukashine.

Ten hráčom predstaví postavu Biv-a a prostredníctvom neho sa vydáte na sériu questov. Zakončením všetkého bude možnosť craftovať rôzne povzbudzujúce prípravky cez Brewing Station a taktiež vďaka Fermenteru.

Samozrejme, tieto nápoje, ktoré budete vyrábať nebudú iba na efekt. Každý z drinkov, ktorý pripravíte a vypijete so sebou prinesie pozitívne, ale aj negatívne efekty, takže pozor, aby ste neskončili s hroznou opicou. Ako príklad uviedli autori drink Hoppy Hunter, ktorý zlepší vašu stabilitu mierenia, no na druhej strane zníži šancu zásahu vo VATS systéme. Tieto drinky sa budú môcť vylepšovať a bude možné ich efekty upravovať pridaním nových ingrediencií. Následne budete môcť každý deň pre Biv-a splniť dennú misiu a tým získate nové a nové recepty.

Bethesda taktiež oznámila, že ďalší update, nazvaný Fasnacht Parade s novou udalosťou, bude do hry pridaný 19. marca. Následne, 26. marca je naplánované vydanie Survival módu.

Zdroj: PCGamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk