• Hlavná stránka
  • PC
  • Novinky
  • Epic Games Store s ďalším úlovkom? Borderlands 3 príde v septembri a bude pravdepodobne exkluzivitou
Epic Games Store s ďalším úlovkom? Borderlands 3 príde v septembri a bude pravdepodobne exkluzivitou

Epic Games Store s ďalším úlovkom? Borderlands 3 príde v septembri a bude pravdepodobne exkluzivitou

 

Uvidíme, ako na to zareagujú fanúšikovia série.

Už sa o tom nejaký čas rozprávalo, ako o potencionálnej možnosti. A úprimne povedané, Borderlands 3 je na PC tak očakávaná hra, že to dáva do určitej miery zmysel. O čom hovorím? O tom, že Borderlands 3 bude pravdepodobne časovou exkluzivitou pre Epic Games Store, podobne ako napríklad Metro Exodus. Aj keď oficiálne potvrdenie zatiaľ neexistuje, náznaky sú viac ako silné.

Poďme však pekne po poriadku. Včera niekto z marketingového tímu Borderlands klikol na tlačidlo „publikovať tweet“ trochu skôr ako mal a výsledkom toho bolo, že na chvíľu sa na Twitteri objavila správa, že Borderlands 3 vyjde 13. septembra 2019. Tweet bol následne stiahnutý, no tým pádom sa dá predpokladať, že toto bude skutočne dňom, kedy hra príde.

Lenže, to nie je všetko. Podľa uniknutého krátkeho videa, ktoré je dnes už taktiež zmazané bude hra exkluzivitou pre Epic Games Store. Dá sa tak usúdiť v prvom rade z loga, ktoré môžete vidieť v ľavom dolnom rohu videa.

A aby toho nebolo málo, zdá sa, že šéf Gearboxu, Randy Pitchford nás na celú túto situáciu a potencionálny „shitstorm,“ ktorý okolo toho vznikne, pripravuje. Na svojom Twitter účte prezradil, že marketingové práva na sériu Borderlands má Take 2 a nie Gearbox a preto všetky zmluvy ohľadom distribúcie hry majú na svedomí oni. Taktiež jemne naznačil, že potencionálna exkluzivita by mala trvať šesť mesiacov a Epic Games by mal štúdio výmenou za exkluzivitu pomôcť s implementáciou cross-platformového hrania.

Takže už sa tešíme na to, ako klesne hodnotenie predchádzajúcich dielov na Steame vďaka zástupu fanúšikov tejto platformy. Oficiálne by sme sa potvrdenia mali dočkať zajtra.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk