Na internet sa dostalo krátke video z Borderlands 3

Na internet sa dostalo krátke video z Borderlands 3

 

Predstavenie hry bude už zajtra.

Gearbox sa už svedomito pripravuje na zajtrajšie predstavenie hrateľnosti Borderlands 3. Doteraz sme sa totiž dočkali iba klasických marketingových trailerov a ukážka z hrateľnosti by nám mohla konečne predstaviť, čo môžeme od hry očakávať.

Lenže, tesne pred zajtrajším dňom sa na internet dostala krátka, 30-sekundová ukážka z hry. Nič extra dôležité sme sa z nej nedozvedeli, no minimálne môžeme vďaka nej získať predstavu o tom, ako vyzerá UI hry a ako vyzerajú bedničky s lootom. Taktiež z toho vieme zistiť, že v Borderlands 3 budú mať zbrane číselné „Gear score,“ po vzore iných looter-shooter hier.

To však samozrejme nie je všetko. Štúdio Gearbox taktiež predstavilo aj Twitch rozšírenie pre hru, ktoré umožní to, že diváci streamov si budú môcť pozrieť výbavu streamera, celý jeho inventár a taktiež aj celý jeho strom schopností. Vďaka tejto ukážke sme tak mohli získať predstavu o tom, ako vyzerá strom schopností Amary, jednej z hrateľných postáv. A aby toho nebolo málo, ak budete mať svoj Shift účet spojený s Twitch účtom, budete môcť získať loot bez toho, aby ste hru vôbec zapli.

Predstavenie hrateľnosti Borderlands 3 je naplánované na zajtra a vydanie hry zas na 13. septembra na PC, Xbox One a Playstation 4.

Zdroj: Reddit

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk