Kam idú peniaze? Zistíte sami Star Citizen je počas víkendu dostupný zdarma

Kam idú peniaze? Zistíte sami Star Citizen je počas víkendu dostupný zdarma

 

Projekt monštruóznych rozmerov na chvíľu bez platenia.

Štúdio Could Imperium Games, tvorcovia masívneho crowdfunded projektu Star Citizen (ktorý mimochodom vyzbieral už vyše 239 miliónov dolárov) ohlásili začiatok tzv. Free-Fly víkendu a to spolu s vydaním Alpha 3.7.0 verzie hry. To znamená, že od dnes, do 3. novembra si môžete hru vyskúšať úplne zdarma.

A ak sa náhodou rozhodnete, že do hry chcete investovať, tak vývojári vám to počas obmedzeného obdobia umožnia, za relatívne nízku sumu 45$ (relatívne nízku na pomery Star Citizen). Za tento poplatok získate tzv. Starter pack, ktorý obsahuje loď, 3 mesiace poistenia, 1000 United Earth Credits a vlastný hangár.

Update 3.7.0 zas prináša do hry veľké zlepšenia a hlavne pridáva možnosť vybrať sa na banské prieskumy a fárať v jaskynných systémoch planét. Taktiež si môžete po novom lode prenajať, aby ste si ich pred potencionálnou kúpou vyskúšali.

Okrem toho sa autori podelili aj o štatistiky z hry, z ktorých napríklad vyplýva, že najviac hráčov hry je v USA, no hneď za nimi sú obyvatelia Nemecka a Francúzska. Celkom prekvapujúce je umiestnenie našich bratov z Česka, ktorí sú na 19. mieste.

Zdroj: PCGamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk