Age Of Empires IV nebude mať mikrotransakcie a ani in-game nákupy

Age Of Empires IV nebude mať mikrotransakcie a ani in-game nákupy

 

Expanzie však nie sú vylúčené.

Je to síce smutné, ale v roku 2019 sa musíme tešiť aj z týchto malých víťazstiev. Pretože, niekedy sa síce neprítomnosť mikrotransakcií v hrách neoslavovala, no teraz je to určite potrebné. Age of Empires IV totiž nebude mať žiadne mikrotransakcie, ani in-game menu ani nič podobné.

Prezradil to kreatívny riaditeľ série Adam Isgreen na podujatí X019 v Londýne: „Myšlienka mikrotransakcií v RTS hre nie je pre nás aktuálna. Samozrejme, nový obsah na báze expanzií budeme preskúmavať po vydaní hry, no mikrotransakcií sa obávať nemusíte.“

Isgreen dodal, že potencionálne expanzie sa netýkajú iba štvrtého dielu (ktorý je vo vývoji v štúdiu Relic) ale aj v nedávno vydanom Age of Empires II: Definitive Edition.

Chceme mať s našou komunitou konverzáciu o tom, čo môžeme do Age of Empires hier po ich vydaní pridať. Pretože nás zaujíma, čo ďalšie by chceli v hre mať. Či už to budú nové civilizácie alebo herné módy. Určite už teraz premýšľame nad tým, kam pôjdeme po vydaní Age of Empires IV z hľadiska expanzií, no mnoho z tohto bude smerované našou komunitou a tým, čo chcú oni.“

Zatiaľ nevieme, kedy sa Age of Empires IV dočkáme, no už teraz je jasné, že hra príde na PC (a možno aj na Xbox?) a že pri vydaní bude súčasťou predplatného Xbox Game Pass.

Zdroj: PCGamesN

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk