Counter-Strike: Global Offensive dostal ďalšie skiny. Tentokrát však skiny postáv

Counter-Strike: Global Offensive dostal ďalšie skiny. Tentokrát však skiny postáv

 

Counter-Strike sa presúva do roku 2019.

Generické postavy a luxusné skiny na zbrane. Asi takto vyzerali zápasy Counter-Strike: Global Offensive v posledných rokoch. To sa však s príchodom Operation Shattered Web zmení. Okrem získavania skinov na zbrane si totiž budete môcť zvoliť aj skin pre svojho avatara.

Do hry totiž na strane Teroristov a aj Protiteroristov prídu postavy, ktoré si budete môcť zvoliť a následne sa nimi pochváliť ostatným hráčom. Získať ich budete môcť plnením misií a získavaním Hviezd. Ak sa vám ho však nepodarí získať, stále môžete hrať za defaultnú postavu, ktorú tak dobre poznáte.

Pri vydaní operácie ich bude 22, pričom rovnako ako zvyšné skiny, aj oni budú rozdelení do rôznych rarít od Superior Agent, cez Exceptional Agent až po Master Agent. Postavy navyše prídu s vlastnými hlasmi a animáciami. A aby ste sa nimi mohli pochváliť, Valve si pripravilo aj špeciálnu pozápasovú štatistickú obrazovku, kde sa budete môcť odviazať za pomoci emotes.

Výsledkom toho však je, že Operation Shattered Web oproti svojim predchodcom zdražela na 15€ a spolu s touto novinkou prinesie aj nové mapy – Studio, Lunacy a Jungle. Tradične nechýbajú ani nové skiny na zbrane. Všetko o operácii si môžete prečítať na jej stránke.

Zdroj: PCGamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk