The Division 2 dostal cross-play, no jeho existencia je trochu divná

The Division 2 dostal cross-play, no jeho existencia je trochu divná

 

Nie sú tam totiž zahrnuté všetky platformy.

Včera sa fanúšikovia The Division 2 dočkali novej expanzie, ktorá ich zaviedla späť do New Yorku, ktorému však teraz chýba sneh. My sa už tejto expanzii plne venujeme a recenziu vám prinesieme už čoskoro, no okrem tejto expanzie priniesli autori do hry aj veľké prepracovanie niektorých mechaník a taktiež aj jedno malé prekvapenie.

A tým je podpora cross-save a cross-play funkcionality. Je to však jedno veľké ale. Obe tieto nové funkcie sú vyhradené pre PC a Stadia verzie hry. To znamená, že ak sa hráte na PC a z nejakého dôvodu by ste chceli preniesť svoju postavu na platformu Google Stadia, môžete tak urobiť. A otrasné čísla populácie na platforme Google Stadia nebudú takým problémom, pretože Stadia hráči budú hrať na rovnakých serveroch ako PC hráči.

Prečo však Ubisoft do cross-save a cross-play systémov nezahrnul aj Xbox a Playstation je veľmi dobrou otázkou na ktorú však nepoznáme odpoveď. Ak by ste sa totiž rozhodli, že chcete presedlať z konzoly na Google Stadia, tak nemáte možnosť. Divné je to hlavne kvôli tomu, že hlavne Microsoft a teraz už aj Sony otvorili brány cross-play systémom a ich implementácia by teda nemala byť problémom.

Stadia verzia The Division 2 príde 17. marca 2020.

Zdroj: VG247

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk