Chystá Crytek nový diel slávnej série Crysis?

Chystá Crytek nový diel slávnej série Crysis?

 

Aprílový žartík, ktorý už nie je takým žartíkom.

1. Apríla bol už tradičný deň, kedy sme si robili zo seba žarty vymyslenými informáciami a správami. A 1. apríla sa zúčastnilo aj štúdio Crytek, ktoré len tak čírou náhodou práve v tento deň upravilo hlavnú stránku série Crysis novými materiálmi. Lenže fanúšikom netrvalo dlho, aby v zdrojovom kóde stránky objavili frázu „April Fools Day“ a tým pádom tomu neprikladali až tak veľký význam.

Lenže asi mali (vrátane nás). Zdá sa totiž, že Crytek skutočne niečo chystá. Po štyroch rokoch totiž z čista-jasna opäť začal do sveta vysielať správy oficiálny Twitter účet série Crysis a s odkazom RECEIVING DATA naznačuje, že niečo vo svete Crysis sa možno čoskoro udeje.

Možností je hneď niekoľko. Možno sa Crytek rozhodne konečne pre port série Crysis na súčasné konzoly, alebo si Crytek so svojou trilógiou rovno počká na ďalšiu generáciu, ktorá sa možno konečne po stránke grafického výkonu dotiahne na potreby tejto série (samozrejme toto je myslené s nadhľadom). Alebo sa na to Crytek rovno vykašle a prinesie rovno novú Crysis hru. Možností je hneď niekoľko.

Ak si však pamätáte na Cryengine Showcase video a zapnete si ho od 2:20, tak možno získate odpoveď na túto otázku.

Práva na značku vlastní Crytek, takže teoreticky by si s ňou mohol robiť čo chce. Otázkou však je, či práva na vydávanie prvej trilógie nevlastní EA.

Zdroj: PCGamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk