Crytek pokračuje s teasovaním Crysis. Bude to však remake alebo pokračovanie?

Crytek pokračuje s teasovaním Crysis. Bude to však remake alebo pokračovanie?

 

Zvládnu to však naše počítače?

Návrat série Crysis na naše obrazovky sa zdá byť neodvratný. A prichádza celkom nečakane. Crytek totiž v posledných rokoch zo sveta AAA herného vývoja takmer úplne vymizol a skôr sa sústredil na VR hry (Robinson) alebo menšie hry (Hunt: Showdown). O to viac prekvapujúce je to, že oficiálny Twitter účet série vstal z mŕtvych.

A aby sme sa presvedčili, že to nebola náhoda, tak Crytek pokračuje v zaujímavých správach.

Zároveň sa ale začína špekulovať, či sa Crytek snaží teasovať remaster prvej hry (alebo nebodaj celej trilógie), alebo sa rovno posunuli na vývoj „štvorky.“ Preto sa mnoho fanúšikov obrátilo na oficiálnu stránku Cryteku, aby tam našli viac informácií.

A našli tam zmienku o pracovných pozíciách. Crytek potrebuje nových vývojárov v oblastiach FX artist a Senior Rendering Engineer pre svoje štúdio vo Frankfurte, ktorí budú pracovať na „Neohlásenej AAA hre.“ Zaujímavosťou je však to, že tento Senior Rendering Engineer sa bude sústreďovať na „real time ray tracing efekty v štúdiu vo Frankfurte.“

Zdá sa teda, že Crytek bude opäť chcieť posúvať hranice grafickej krásy a my sa budeme modliť, aby to naše počítače (prípadne konzoly) zvládli. Oficiálne je však ďalší projekt Cryteku stále neznámou.

Zdroj: Crytek/Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk