Ďalšie náznaky Bloodborne na PC a PS5 a nasledovať budú ďalšie Sony exkluzivity

Ďalšie náznaky Bloodborne na PC a PS5 a nasledovať budú ďalšie Sony exkluzivity

 

Hra mala byť ohlásená na Playstation 5 podujatí.

Koncom minulého týždňa sme sa s vami podelili o informácie o možnom príchode Playstation 4 exkluzivity Bloodborne na PC. Táto informácia pochádzala z niekoľkých od seba nezávislých zdrojov a kladne sa k nej vyjadrili aj celkom dôveryhodní herní insideri.

A teraz prichádza ďalší. Youtube užívateľ PC Gaming Inquisition sa podelil o informácie, ktoré mu poskytol jeho zdroj, no o jeho totožnosti musí pochopiteľne mlčať. Preto sa vlastne ani nedajú overiť a to až do momentu, kedy bude táto verzia hry oficiálne ohlásená.

Bloodborne Remastered vyvíja štúdio Bluepoint Games v spolupráci so štúdiom QLOC (tí pripravili Dark Souls Remastered) a hra príde na PC a Playstation 5. Podporovať bude 4K rozlíšenie v 60FPS a ponúkne tiež lepšie textúry, modely, oveľa kratšie nahrávacie časy a ďalšie drobnosti. Na PC bude taktiež podporovať širokouhlé monitory. Okrem toho však Bluepoint Games pracujú aj na remaku Demon’s Souls s ktorým malo Sony zakončiť Playstation 5 podujatie, ktoré sa malo uskutočniť 4. júna (to však bolo kvôli protestom preložené na neurčito).

Okrem toho však tento užívateľ potvrdil, že ani zďaleka nejde o poslednú Playstation exkluzivitu, ktorá príde na PC, no zároveň dodal, že nemáme očakávať, že Sony začne svoje exkluzivity vydávať na PC v rovnaký deň, ako sa objavia na konzole.

Zdroj: Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk