Zmena pohlavia bude v novej expanzii World of Warcraft zdarma

Zmena pohlavia bude v novej expanzii World of Warcraft zdarma

 

Doteraz si za to Blizzard účtoval dosť mastný poplatok.

S príchodom novej expanzie World of Warcraft s názvom Shadowlands prídu do hry aj nové možnosti úpravy postáv, no tá najdôležitejšia zmena príde v zmene zaužívaného spôsobu prístupu k zmene pohlavia vašej postavy.

Z nejakého dôvodu totiž táto zmena bola doteraz viazaná na poplatok 15$, ktorý ste museli zaplatiť miestnemu „holičovi,“ ktorý toto výpalné následne odovzdal Blizzardu. A táto suma nedávala ešte väčší zmysel vzhľadom na to, že prakticky všetky ostatné možnosti zmeny fyzického vzhľadu spoplatnené neboli.

S týmto je však koniec a od vydania Shadowlands bude zmena vzhľadu bez poplatku. Prezradil to výkonný producent expanzie John Hight. „Keď sme začali pridávať veci do Shadowlands tak sme si uvedomili „Preboha, jediný spôsob, ako si zmeniť pohlavie vo World of Warcraft je cez platenú služubu!“ A došlo nám, že toto asi nevysiela správnu správu.“

„Bohužiaľ sme to nemohli opraviť hneď, no našim cieľom so Shadowlands je vybrať túto možnosť z platených služieb a dať ju „holičovi“ zdarma. No to nebolo až také jednoduché a preto sme sa rozhodli pridať do až k vydaniu expanzie.“

Blizzardu to došlo v momente, keď vytvorili vo svete Shadowlands prvú transgender postavu s menom Pelagos, ktorý používa mužský rod, no po stránke výzoru je prezentovaný ako žena.

Zdroj: GamesIndustry.biz

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk