Football Manager 2021 sa stal ďalšou hernou obeťou COVID-19

Football Manager 2021 sa stal ďalšou hernou obeťou COVID-19

 

Na hru si počkáme trochu dlhšie.

Napriek tomu, že reálne športové podujatia sa ešte nevrátili úplne do normálu, tak aspoň tie virtuálne prídu. Aj keď nie tak, ako bolo sľúbené.

Šéf štúdia Sports Interactive Miles Jacobson totiž v najnovšom blogovom príspevku na stránke hry prezradil, že aj keď stále očakávajú príchod Football Manager 2021 v tomto kalendárnom roku, pravdepodobne to bude o trochu neskôr, ako býva pri tejto sérii zvykom. V minulých rokoch sme sa série dočkali okolo novembra, takže keď vývojári hovoria o posune, pravdepodobne sa jej dočkáme až v decembri.

„Môžem potvrdiť, že napriek všetkým problémom, ktoré sú vo svete plánujeme v tomto roku vydať novú hru v sérii Football Manager. Vydanie však príde neskôr, ako zvyčajne, no máme pre fanúšikov pripravenú silnú ponuku možností hrania.“

Samozrejme, dôvodom tohto odkladu je pandémia COVID-19. Tá spôsobila, že vývojári museli prehodnocovať vývoj hry a implementáciu noviniek prakticky každý týždeň a to vyžadovalo od vývojárskeho tímu flexibilitu a podľa Jacobsena dúfajú, že fanúšikovia ocenia vylepšenia, ktoré napriek situácii vo svete do hry priniesli.

Zdroj: Sports Interactive

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk