Do Cyberpunku prišiel hotfix 1.06

Do Cyberpunku prišiel hotfix 1.06

 

A ten prináša zásadnú opravu.

Cyberpunk 2077 a jeho problémový štart je témou číslo jedna skoro každého hráča. Aj keď sa hráči rozdelili do viacerých táborov a to hlavne tých konzolových a počítačových, závažným bugom sa nevyhol ani jeden z nich. Áno, PC hráči nemuseli čeliť tak hrozným prepadom FPS alebo grafickým výstrednostiam, ako hráči na prvých konzolách minulej generácie, no aj oni mali svoj zásadný glitch. O ňom sme vás informovali už začiatkom tohto týždňa a jednalo sa absolútne stratenie postupu v hre, ak ste prekročili 8MB dát uloženej pozície.

CD Projekt Red sa ale problémom neotočil chrbtom a už včera vydal hotfix s číslovkou 1.06, vďaka ktorému sa vyhnete strate celého progresu v hre. Jeden zásadný problém to bohužiaľ nerieši a to, že ak sa vám už podarilo presiahnuť 8MB limit pre uloženú pozíciu predtým, patch nedokáže opraviť stratený postup.

 

Hotfix pre všetkých hráčov opravuje chybu vo vedľajšom queste s názvom „Second Chance“, kedy chýbal Dum Dum pred vstupom do klubu Torentanz. No a konzoloví hráči by sa mali spolu s hotfixom dočkať lepšej stability a správy pamäte, čo by malo viesť k menej problémom a hlavne pádom hry.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk