Battlefield 6 umožní masívnu deštrukciu, prinesie Battle Pass a plnohodnotný cross-play

Battlefield 6 umožní masívnu deštrukciu, prinesie Battle Pass a plnohodnotný cross-play

 

Insider prehovoril.

Tom Henderson je známy herný insider, ktorý prináša informácie o Battlefield a Call of Duty hrách ešte pred ich oficiálnym potvrdení a môže sa pýšiť veľmi dobrou úspešnosťou svojich predpovedí.

Práve Henderson začal minulý týždeň teasovať nové informácie o chystanej Battlefield hre. Konkrétne hovoril o veľkom dôraze na deštrukciu prostredia. Po teaseri však prichádza plnohodnotné video, kde je tých informácií oveľa viac.

Podľa Hendersona ponúkne nový Battlefield masívnu deštrukciu prostredia na veľkom prostredí. Podľa jeho zdrojov totiž budeme môcť zničiť prakticky každú budovu na mape s výnimkou tých, ktoré sú napojené na úlohu na mape. Ak sa teda napríklad bude Conquest bod nachádzať v konkrétnej budove, tak je možné, že DICE neumožní jej zničenie.

V novej Battlefield hre sa taktiež vrátia čaty o veľkosti štyroch hráčov a zároveň hra prinesie systém, kde sa môžu tieto čaty spájať do plukov. Herné triedy ponúknu tradičnú skladbu Assault, Engineer, Support a Recon.

Nový Battlefield taktiež ponúkne free-to-play aspekt hry, ktorým bude pravdepodobne Battle Royale mód. A nakoľko sme v roku 2021, tak chýbať nebude ani Battle Pass. Ten bude naviazaný na sezóny, ktoré budú trvať 8-10 týždňov. A čerešničkou na torte je to, že hra bude plnohodnotne podporovať cross-play, teda hranie medzi jednotlivými platformami.

Tak uvidíme, koľko z týchto predpovedí sa vyplní a či reputácia Hendersona zostane rovnako dobrá.

EA potvrdilo, že nový Battlefield predstaví svetu na jar 2021 a vydanie je naplánované na koniec tohto roka.

Zdroj: Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk