• Hlavná stránka
  • PC
  • Novinky
  • Kooperatívny hit It Takes Two hralo na Steame naraz 36-tisíc ľudí, takmer polovica z nich zadarmo
Kooperatívny hit It Takes Two hralo na Steame naraz 36-tisíc ľudí, takmer polovica z nich zadarmo

Kooperatívny hit It Takes Two hralo na Steame naraz 36-tisíc ľudí, takmer polovica z nich zadarmo

 

Novinka od štúdia Hazelight, ktorá nasleduje príklad svojho predchodcu s názvom A Way Out, taktiež ponúka možnosť tzv. priateľskej priepustky (Friend Pass). Tá umožní majiteľovi hry pozvať si k sebe ďalšieho hráča, ktorý sa môže plnohodnotne zúčastniť dobrodružstva. V podstate teda hrajú dvaja, ale platí len jeden.

Do istej miery je toto rozhodnutie vývojárov pochopiteľné, pretože It Takes Two si skrátka sami nezahráte; vždy budete potrebovať parťáka či parťáčku. Tak či onak ide o ojedinelú a veľmi populárnu prohráčsku stratégiu.

It Takes Two od vydania žne jednu pozitívnu kritiku za druhou a úprimne, vôbec sa nečudujem. Našu recenziu nájdete na Gamesite.sk už čoskoro, no vopred mám prezradím, že akékoľvek chvály ste na túto značku počuli, pravdepodobne budú pravdivé.

Portál PCGamesn zverejnil informácie, že hru si včera naraz na Steame zaplo až 36-tisíc hráčov, čo je veľmi slušné číslo. Kuriózne je, že necelých 16-tisíc z nich sa hralo zadarmo cez hráčsku priepustku.Je to pritom mierna irónia: štúdiu Hazelight, ktoré túto stratégiu zaviedlo, vydáva hry spoločnosť Electronic Arts (EA), firma, ktorá je neslávne známa svojou DLC politikou a speňažením každej jednej časti obsahu.

Ako som už spomenul, našu recenziu na It Takes Two uverejníme už čoskoro. Hra vyšla 26. marca a ak by ste si ju chceli vyskúšať, určite kúpou neprehlúpite.

Zdroj: PCGamesn

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk