• Hlavná stránka
  • PC
  • Novinky
  • PC hráči Call of Duty Black Ops Cold War Zombies módu dostávajú ban za to, že sú príliš dobrí
PC hráči Call of Duty Black Ops Cold War Zombies módu dostávajú ban za to, že sú príliš dobrí

PC hráči Call of Duty Black Ops Cold War Zombies módu dostávajú ban za to, že sú príliš dobrí

 

Activision od nich dáva ruky preč.

V posledných dňoch sa v PC komunite fanúšikov Call of Duty Black Ops Cold War Zombies módu začínajú objavovať správy o tom, že pri pokusoch o to, dostať sa čo najďalej sa za „odmenu“ dočkajú od Treyarchu a Activisionu chybovej hlášky označenej ako „Sail 630 Nuclear Bug“ a po vypnutí hry zisťujú, že dostali permanentný ban.

Hráči však hlásia, že sa nedopustili žiadnej nekalej praktiky za ktorú by si mali vyslúžiť ban a vyzerá to teda tak, že ban od štúdia a Activisionu dostávajú jednoducho preto, že sa v Zombies móde dostali príliš ďaleko.

Všetky hlásenia o banoch spája niekoľko vecí. Všetci hrali na PC, všetci hrali Zombies mód a všetci sa dostali do levelu 50+ a všetci následne dostali túto neslávne známu hlášku „Sail 630 Nuclear Bug.“

Momentálne je ešte stále nejasné, čo sa deje, pretože komunitný manažér Treyarchu s prezývkou FoxHoundFPS jednoducho odkázal, že hráčom nemá ako pomôcť, pretože bany nemôže odvolať. Zároveň však prezradil, že všetky porušenia pravidiel týkajúcich sa cheatovania a podobných praktík sú dopodrobna skúmané predtým, ako sa udeľuje finálny ban a tým asi chcel naznačiť, že títo užívatelia asi nemajú čisté svedomie.

Hráči tvrdia, že komunikácia s Activisionom a Treyarchom ohľadom tohto problému je ako „hovoriť do steny“ a zdá sa tak, že o svoje účty prišli definitívne.

People are being falsely banned while going for high rounds in zombies on PC from r/CODZombies
Zdroj: Reddit

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk