Xbox podaruje jednému šťastlivcovi tento fascinujúci Flight Simulator počítač

Xbox podaruje jednému šťastlivcovi tento fascinujúci Flight Simulator počítač

 

Potiahne však Microsoft Flight Simulator?

Oficiálny Twitter účet Xboxu vo francúzsku sa rozhodol osláviť prítomnosť aktualizácie hry Microsoft Flight Simulator na trhu celkom zvláštnym spôsobom. V spolupráci so značkou Aorus totiž pripravili extravagantný, no hlavne funkčný počítač na ktorom si hru vrátane aktualizácie budete môcť vychutnať.

Počítač má totiž tvar motora lietadla v ktorom sú uložené všetky potrebné komponenty. Vo vnútri nájdete pretaktovanú verziu GeForce RTX 3070 a Intel Core i7 11700K, ktorý je jedným z najvýkonnejších procesorov na trhu. S rozbehnutím Microsoft Flight Simulator by ste teda nemali mať problém a to aj napriek tomu, že hra je čo sa týka nárokov na výkon PC nemilosrdná. Okrem toho tam nájdete aj základnú dosku Z590 Aours Elite AX. Na obrázku môžete vidieť render, takže je možné, že finálny počítač bude vyzerať trochu inak.

Na to, aby ste sa do súťaže zapojili potrebujete sledovať Twitter účet Xbox FR a okomentovať príspevok s hashtagom #MicrosoftFlightSimulator.

Update, ktorý tento exkluzívny počítač oslavuje sa týka aktualizácie prostredia Holandska, Francúzska, Belgicka a Luxemburska.

Zdroj: Twitter

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk