Zatiaľ čo Activision banuje tisíce hráčov Warzone, tak cheateri sa zlepšujú

Zatiaľ čo Activision banuje tisíce hráčov Warzone, tak cheateri sa zlepšujú

 

Päť mesiacov bez banu.

Call of Duty Warzone má veľký problém s cheatermi. Konzoloví hráči kvôli nim radšej vypínajú cross-play a PC hráči sa sťažujú, že Activision nevynakladá dostatočné úsilie v boji s touto pliagou. Activision však tvrdí, že robí čo môže a podľa poslednej oficiálnej štatistiky zabanoval od spustenia Warzone už 475 tisíc hráčov. Celkom solídne číslo.

Zdá sa, že to však ani zďaleka nestačí. A cheateri nie len že v hre neustále sú, ale sa aj míľovými krokmi zlepšujú. Ich cheaty už ani zďaleka nie sú iba o autoaime a dôkazom je aj video o tvorcu Call of Duty obsahu Yungstaza.

Ten totiž pri hraní Warzone pozoroval jedného cheatera, ktorý dokázal označiť polohu všetkých hráčov vo Warzone zápase a dokonca dokázal používať okuliare na nočné videnie a to napriek tomu, že oficiálne taký gadget v hre ani neexistuje.

Keď Yungstaz zisťoval, koľko tento cheater zaplatil za svoj cheat, tak sa dočkal prekvapujúcej odpovede – ani cent. Tento cheat si totiž vyvinul sám a potvrdil, že s týmto cheatom hrá už 5 mesiacov bez toho, aby sa dočkal banu.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk