Unikli ďalšie obrázky z traileru k novej Battlefield hre a ukazujú robotické psy

Unikli ďalšie obrázky z traileru k novej Battlefield hre a ukazujú robotické psy

 

Kvalita však za veľa nestojí.

EA potvrdilo, že novú Battlefield hru nám predstaví v júni tohto roka, no to nebráni tomu, aby k nám už niekoľko týždňov prúdili rôzne leaky v podobe nových informácií. A raz sme sa dokonca dočkali dvoch obrázkov, ktoré pochádzajú z úvodného traileru pre hru.

A tento príval informácií sa nezastavuje a teraz sme sa dočkali rovno šiestich nových obrázkov z traileru na novú Battlefield hru. Bohužiaľ to vyzerá, že ich autor dodržal zákonitosti všetkých leakov o mizernej kvalite a tak si pohľad na ne veľmi neužijete.

Na obrázkoch však môžeme vidieť robotického psa, čo viac-menej potvrdzuje to, čo sa o novej Battlefield hre špekuluje už veľmi dlho. Že hra sa síce nebude odohrávať v ďalekej budúcnosti, no narazíme tam na vojenské vybavenie, ktoré je v dnešnej dobe vo fáze vojenských prototypov.

EA nám pri novom Battlefielde sľubuje next-gen zážitok a to aj napriek tomu, že hra príde aj na staré konzoly. Podľa šéfa EA sa môžeme tešiť na masívne bitky s obrovským množstvom hráčov, veľký dôraz na deštrukciu prostredia a samozrejme nebude chýbať ani Battle Pass systém s kozmetickými predmetmi.

Vydanie hry je naplánované na posledné mesiace roka 2021.

Zdroj: DSOGaming

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk