Zabijakom grafických kariet RTX 3090 v New World bolo asi hlavné menu

Zabijakom grafických kariet RTX 3090 v New World bolo asi hlavné menu

 

Najväčší nepriateľ.

Včera sme vás informovali o tom, že nová MMORPG hra od Amazon Game Studios, New World doslova zabíja grafické karty RTX 3090. Problém o „bricknutých“ kartách hlásilo mnoho hráčov, pričom asi najviac z nich malo kartu od výrobcu EVGA.

Išlo tak o veľmi zvláštny a netradičný výjav a čakali sme, ako zareagujú samotní autori. Nikto predsa nechce, aby jeho hra znefunkčnila grafickú kartu hráčov. Prešiel tak jeden deň a vývojári sa k celému problému vyjadrili. A aj keď priniesli riešenie problému, tak jedným dychom prakticky popreli, že by hra trpela problémami a podľa nich je bezpečná na hranie.

Státisíce hráčov hrali New World uzavretú betu včera s miliónmi odohraných hodín. Dostali sme niekoľko hlásení od hráčov, ktorí používali vysokovýkonné grafické karty, ktoré zlyhávali pri hraní New World. New World používa štandardné DirectX žiadosti tak, ako je to sprostredkované cez Windows API. Nenarazili sme na žiadne indikácie problémov s kartami 3090 počas bety a ani počas mesiacov alfa testovania. New World beta je bezpečná na hranie. Aby sme však upokojili hráčov, tak v dnešnom patchi sme implementovali framerate cap v menu obrazovke. Sme vďační za podporu New World od hráčov po celom svete a budeme naďalej počúvať spätnú väzbu.

Vývojári

Takže...zabijakom bolo menu?

Tak či tak, hra je veľmi populárna a počas beta testovania dosiahla 190 tisíc hráčov naraz, čo je viac ako úctyhodné číslo.

Zdroj: Kotaku

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk